REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kaip atsikratyti boso visai vasarai?2022 m. Birželio 1 d. 08:34

Video turinys – ne tik paskutiniųjų metų „trendas“, bet ir galimybė įmonę parodyti iš vidaus

Vilnius

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


218543

Nesikeičianti paskutiniųjų metų tendencija – video turinys. Nesvarbu, tai nufilmuota profesionalų komandos ar tiesiog savo paties telefonu namuose ant sofos – video turinys yra populiariausias formatas ne tik pramogai, bet ir reklamai, kurį, jei to dar nedaro, privalo išnaudoti kiekvienas verslas.

Video turinys - visur

Nors tekstai, nuotraukos, mus pasiekia įvairiais kanalais, paskutiniaisiais metais visos socialinių tinklų platformos, naujienų portalai siekia savo kanalus atnaujinti taip, kad video turinys būtų gerai matomas ir lengvai prieinamas kiekvienam vartotojui. Tiktok’as, reels formato video filmukai Instagrame ir Facebooke, naujienų portaluose atsirandančios atskiros laidos ir bibliotekos rodo, kad vartotojų elgsena keičiasi ir viskas, ko norisi po darbo dienos, yra video turinys.

Atlikti tyrimai rodo, kad video formatu perduotą žinutę vartotojai įsimena bent 90 proc. geriau nei tekstu ar nuotrauka, todėl neįtraukę video turinio į savo komunikaciją, verslai rizikuoja prarasti didelę dalį besikeičiančios auditorijos.

Galimybė parodyti įmonę iš vidaus

Video turinys verslui neturėtų būti suvokiamas vien tik kaip reklaminis video filmukas, skirtas pardavimų didinimui. Kaip sako Etaplius.lt reklamos projektų vadovė Ieva Kelpšaitė, video turinys yra didelė komunikacijos ir įvaizdžio dalis, kurią būtina išnaudoti: „Video turinys unikalus tuo, kad jame galime parodyti tai, kas dažniausiai lieka už kadro ir tekstų. Įmonė, kuri vysto komunikaciją, stiprina darbdavio įvaizdį ar nori pristatyti paslaugas, neturėtų pamiršti, kad tikras, nesuvaidintas gyvenimas iš vidaus skaitytojams visuomet yra įdomiausias ir geriausiai įsimenamas. Būtent todėl šiais metais klientams suteikiame unikalią galimybę turėti išskirtinį video turinį projekte „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“.

Kviečiame verslus visoje Lietuvoje jungtis prie projekto – ne tik padėsite mums atsikratyti savo bosės, bet ir kartu parodysime jūsų įmonės gyvenimą iš vidaus, užtikrinsime reklaminę poziciją regioninėje žiniasklaidoje visą vasarą.

Unikali projekto idėja, realūs Etaplius.lt bosei skirti darbai, kuriais užsiima įmonės, pramogos, kurias siūlo klientai – bet kas, kuo užsiima verslas, gali būti pristatoma linksmai, įdomiai ir netikėtai.

Dėl detalesnės informacijos video turiniui projekte, kviečiame kreiptis reklama@etaplius.lt.REDAKCIJA REKOMENDUOJA