REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gruodžio 8 d. 07:11

Vidaus reikalų ministrė Rietave ir Šilalėje aptars civilinės saugos klausimus

Rietavas

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: BNS


285820

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė penktadienį lankysis Rietave ir Šilalėje, kur su gyventojais aptars civilinės ir priešgaisrinės saugos, su pareigūnais – jų aprūpinimo klausimus.

Vizito metu ministrė atidarys renovuotus Rietavo ir Šilalės rajonų policijos komisariatų pastatus, susitikimuose su pareigūnais aptars kriminogeninę situaciją regione, jų darbo sąlygų, aprūpinimo ir atlyginimų didinimo klausimus, pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).

Su Šilalės rajono bendruomene ministrė A. Bilotaitė aptars viešojo saugumo, civilinės saugos ir priešgaisrinės saugos aktualijas.

„Pareigūnų aprūpinimas, šiuolaikiškos darbo sąlygos ir žmonių saugumo jausmas jų gyvenamojoje vietovėje yra didžiausias VRM prioritetas. Puikiai suprantame, kad tik motyvuoti pareigūnai gali tinkamai pasirūpinti šalies gyventojų saugumu“, – sako ministrė A. Bilotaitė.

Pasak VRM, ministerijos užsakymu atliktos gyventojų apklausos rezultatai rodo, kad policija pasitiki 89 proc. Tauragės apskrities gyventojų ir tai vienas geriausių vertinimų iš visų šalies apskričių. Vidutiniškai Lietuvoje, apklausos duomenimis, rezultatas yra 82 procentai.

64 proc. šio krašto gyventojų teigia, kad jie žinotų, kaip elgtis ekstremaliųjų situacijų atveju, tai yra didžiausia dalis lyginant su kitomis apskritimis. Visoje Lietuvoje taip manančiųjų – maždaug pusė, 51 procentas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA