REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Lapkričio 28 d. 14:38

Vidaus reikalų ministerijos apdovanojimas Kalvarijos savivaldybei

Kalvarija

Etaplius.ltŠaltinis: Kalvarijos savivaldybė


284810

Vakar Vilniuje vyko savivaldybių administracijų atstovų apdovanojimai už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014–2020 metais ir ES lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.

Kalvarijos savivaldybei vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė padėką ir apdovanojimą „Už atvirų viešųjų erdvių sutvarkymą mažuosiuose miestuose ir kaimo vietovėse“. Renginyje mūsų savivaldybę atstovavo vicemeras Antanas Burinskas, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Rūta Kučinskienė, vyriausieji specialistai Edita Snapkauskienė ir Vidmantas Pilvinis.

„Atnaujindami infrastruktūrą, stipriname regionus visapusiškai. Sutvarkytomis ir atnaujintomis miestų viešosiomis erdvėmis labiausiai džiaugiasi vietos gyventojai. Investicijų dėka atgimsta Lietuvos miestai ir miesteliai, gerėja gyvenamosios aplinkos kokybė, skatinamas vietos verslo ir ekonominis gyvenimas. Apleistos miestų teritorijos virsta kultūros ir verslo traukos centrais“, – teigia viceministras A. Abramavičius.

Iš viso ceremonijoje buvo apdovanotos 10 iš 60 savivaldybių.REDAKCIJA REKOMENDUOJA