REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2022 m. Gruodžio 21 d. 09:13

Vežimėlių kalėdinio puošimo nugalėtojos sulaukė žadėtų prizų

Marijampolė

Marijampolės rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Marijampolės rajono savivaldybė


254554

Gruodžio 11 dieną centrinėje Marijampolės aikštėje šurmuliavo ypatingas ir dar nematytas renginys – kalėdinės vaikiškų vežimėlių dirbtuvės. Mamytės su „ratuotais“ mažaisiais girliandomis, lipdukais ir kaspinėliais puošė vežimėlius, fotografavosi prie specialios sienelės ir dalyvavo konkurse, kurio pagrindinis prizas – trys šeimyninės fotosesijos.

Balsai lėmė, kad prizus laimėjo Šarūnės, Valentynos ir Inos puošti mažųjų vežimėliai, o šiandien jos sulaukė ir žadėtų prizų. Mamytės išties džiaugėsi galimybe dalyvauti konkurse ir sakė, kad dirbtuvėles aptiko ne eidamos pro šalį, o specialiai atėjo į renginį, perskaitę apie jį socialiniuose tinkluose.„Man labai smagu, kad jums patiko ši idėja ir kad dalyvavote dirbtuvėlėse. Šiuo renginiu mes norėjome tartum įprasminti visus metus vykusias akcijas – romantikos temą ir jau spėjusią Lietuvoje išgarsėti „Marijampolė daro 230“.

Nuotaikingais renginiais norime parodyti, kad vaikų turėti yra gera, o dar geriau turėti daug vaikų. Manau, kad tai įdomus ir originalus būdas skatinti gimstamumą, kuris, beje, išties paaugo. Žmonėms ypatingai įsiminė per Valentino dieną dalinti afrodiziakai bei daugiavaikių šeimų fotosesijos, ir galbūt čia jų pasekmė, kad turime daugiau gimusių vaikučių nei pernai“, – mamytėms už dalyvavimą dirbtuvėlėse dėkojo ir apie akcijas kalbėjo Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Jaunosios mamytės atviravo, kad išties smagu auginti vaikučius, ir nors jie nepašykšti rūpesčių, laimės suteikia kur kas daugiau. Jos džiaugėsi, kad mieste gausu šventinių renginių ir įdomių akcijų, kurių jos stengiasi nepraleisti, o kalėdinės dirbtuvėlės Kalėdų senelio rezidencijoje tapo kiekvieno vakaro pramoga, jau nekalbant apie džiaugsmą, kurį suteikia apsilankymai pas Kalėdų senelį.

Įdomu buvo išgirsti ir Valentynos istoriją. Atvykusi iš Ukrainos ji apsistojo Klaipėdoje, tačiau nesijautė ten jaukiai. Gyvenimas atvedė ją į Marijampolę, kurią pamilo iš karto, ir sako, kad čia labai smagu auginti vaikus.
Dar kartą sveikiname Šarūnę, Valentyną ir Iną.REDAKCIJA REKOMENDUOJA