| Naujausi | Aktualu | Gyvenimas | Pramogos | Specialiosios rubrikos | +Projektai | etaplius TV |

Vengrija remia JAV prezidento Donaldo Trumpo sprendimą stabdyti karinę paramą Ukrainai. JAV prezidento ir Vengrijos vyriausybės pozicijos sutampa, pareiškė vyriausybės Budapešte atstovas, kurį cituoja naujienų agentūra „Reuters“.
Užuot toliau tiekus ginklus ir tęsus karą, anot atstovo, reikia nedelsiant nutraukti ugnį ir pradėti taikos derybas.
Vyriausybė tinkle X taip pat pareiškė, kad užsienio reikalų ministras Peteris Szijjartas dar antradienį Vašingtone susitiks su kolega JAV valstybės sekretoriumi Marcu Rubio.
Antradienį JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija patvirtino, kad laikinai stabdo JAV karinės pagalbos teikimą Ukrainai. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai D. Trumpas prieš keletą dienų Ovaliajame kabinete susikivirčijo su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.