Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Veikla grupėje „Hiperbolė“ – V. Praprui ne vienintelė: „Esu pastatęs ne vieną dešimtį namų“
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Kovo 6 d. 17:17

Veikla grupėje „Hiperbolė“ – V. Praprui ne vienintelė: „Esu pastatęs ne vieną dešimtį namų“

Vilnius

TV3 nuotr.

Justė RazbadauskytėŠaltinis: Pranešimas spaudai


294065

Šį trečiadienį TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovų laukia ypatingas pokalbis su tikra mūsų šalies muzikos pasaulio legenda – grupės „Hiperbolė“ lyderiu Viktoru Prapru. Žinomas vyras prabils ne tik apie grupės užkulisius, didžiausio populiarumo laikus ir priežastį, kodėl į grįžimo koncertus iš pradžių žiūrėjo skeptiškai, bet ir pasidalins mintimis ir apie kadaise užplūdusį moterų dėmesį bei kaip tai paveikė pirmąją jo santuoką.

Grupės „Hiperbolė“ hitus iki pat šių dienų moka visa Lietuva. Tačiau ar žinojote, kad iš tiesų grupės nariai – ne muzikantai?

Anot V. Prapro, nors per savaitgalį grupė turėdavo net ir po 6 ar 7 koncertus, atėjus pirmadieniui visi grįždavo į savo įprastinius darbus. „Mes visi buvome diplomuoti inžinieriai. Aš pats esu pastatęs jau ne vieną dešimtį namų“, – neįtikėtiną faktą atskleis grupės lyderis.

Atrodytų, kad šios dvi profesijos negalėtų būti skirtingesnės. Tačiau kuri iš jų jam pačiam mielesnė? „Kai manęs paklausdavo, kas tu toks esi – ar statybininkas, ar muzikantas – aš juokais atsakydavau, kad aš – geriausias statybininkas tarp muzikantų, ir geriausias muzikantas tarp statybininkų“, – šypsosis atsakydamas jis.

Tai pat dainininkas prisimins ir didžiausio populiarumo laikus. Anot jo, tuo metu neužriesti nosies buvo tiesiog neįmanoma – juk vasaromis visur pro pravirus langus nuolat skambėdavo būtent „Hiperbolės“ dainos.

Toks populiarumas buvo neatsiejamas ir nuo moterų dėmesio. Atlikėjas pasakos, kad tuo metu buvo mada rašyti meilės laiškus. O kadangi jis tuo metu turėjo šeimą, anot Viktoro, pirmoji žmona būtent dėl to ir pabėgo…

Vis dėlto vėliau V. Prapras nuoširdžiai pridės, kad žmona tąkart pabėgo ne be preteksto. „Buvau jaunas ir kvailas. Kam dabar tai slėpti…“ – atviraus jis.

O štai dabar „Hiperbolė“ scenoje ir vėl rengia koncertus savo 50-mečiui scenoje paminėti. Tiesa, dar prieš kelis metus V. Prapras tokiu grupės sprendimu nė už ką nebūtų patikėjęs. O ir pats tuo metu buvo susidūręs su rimtomis problemomis…

„Jeigu man kas nors prieš aštuonerius metus būtų pasakęs, kad lipsiu į sceną, aš būčiau pasukiojęs jam pirštą prie smilkinio. Tuo metu turėjau tikrai rimtų problemų su sveikata – labai rimtų ir su širdimi, ir onkologija. Viskas susidėjo. Bet pakliuvau į gerą medicininį autoservisą – kažką pakeitė ir išspyrė sakydami, kad varyčiau toliau“, – šypsosis V. Prapras.

Kodėl grupė pasirinko būtent tokį pavadinimą? Ką Dijora ketina padaryti per grupės koncertą? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA