Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Veido rutinos pamokėlė globėjoms
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Vasario 20 d. 11:28

Veido rutinos pamokėlė globėjoms

Joniškis

Monika MelytėŠaltinis: Etaplius.lt


292529

Vakar globėjų bendruomenė turėjo neeilinį susitikimą. Globos centras kartu su el. parduotuvės „NudeMoon“ įkūrėja ir vadove Deimante Kvedariene globėjų bendruomenei organizavo pamokėlę apie kasdienę veido odos priežiūrą.

Veido priežiūra svarbi kiekviename amžiaus tarpsnyje, todėl į susitikimą kvietėme globėjų bendruomenės narius pasisemti žinių apie odos priežiūros rutiną, odos tipus, priežiūros priemonių pasirinkimą. Deimantė Kvedarienė kalbėjo apie pirmuosius veido priežiūros žingsnius, kurie padeda suformuoti prižiūrėtos, švarios odos barjerą. Per pamokėlę mokėmės nusistatyti savo veido odos tipą, kalbėjomės apie naudojamų priemonių poveikį ir naudojimo eiliškumą. Deimantė Kvedarienė mokė globėjas technikų, kaip teisingai naudoti veido priemones, kaip teisingai padengti veido ir paakių odą kremu, kas svarbu renkantis lūpų dažus, pudrą ar lūpų kontūro pieštuką.

Pamokėlė buvo jauki, šilta ir kupina žinių. Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centro vardu nuoširdžiai dėkojame el parduotuvės „NudeMoon“ įkūrėjai ir vadovei Deimantei Kvedarienei už dėmesį globėjoms, iniciatyvumą ir geranoriškumą prisidedant prie globėjų bendruomenės stiprinimo. Jūsų laikas ir sukurtas jaukumas susitikimo metu globėjų bendruomenei buvo neįkainojamas.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA