REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Vasario 7 d. 09:51

Varėnos švietimo centre lankėsi Laisvės gynėjas-karys savanoris Gintautas Miškinis

Varėna

Etaplius.ltŠaltinis: Varėnos švietimo centras


291269

Vakar Varėnos švietimo centre lankėsi Gintautas Miškinis, Laisvės gynėjas-karys savanoris, Pasieniečių klubo Varėnos būrio vadas; Romas Gecevičius, buvęs pasienietis, dabar - Pasieniečių klubo Varėnos būrio vado pavaduotojas bei buvę pirmieji atkurtos Lietuvos (nuo 1990-ųjų m.) pasieniečiai, dabar Pasieniečių klubo Varėnos būrio nariai: Artūras Česnavičius ir Saulius Vilbikas.

Susirinkusiems Varėnos rajono bendruomenės nariams bei VTAU klausytojams jie priminė 1991-ųjų sausio įvykius, kuriuose patiems teko dalyvauti ginant tuometinę Aukščiausiąją Tarybą. Pasidalijo savo įžvalgomis bei susiejo juos su šiandienos įvykiais Ukrainoje ir Lietuvoje.

Gintautas Miškinis ir Romas Gecevičius, vadovaudamiesi savo profesine, gyvenimiška ir asmenine patirtimi, atkreipė visų dėmesį į tai, kaip mes interpretuojame ir vertiname susidariusią situaciją, ir kaip mūsų pasirinkimai lemia tolimesnį kelią.

Susitikimo metu klausytojai gavo glaustos informacijos iš profesionalų pusės, patys aktyviai dalyvavo diskusijoje, aptarė tiek bendruomenės, tiek kiekvieno iš mūsų indėlį ir pasiruošimą galimai x valandai.

Susirinkusieji liko sužavėti ir nustebinti, kaip, atrodytų, paprasti gyvenimiški niuansai, į kuriuos paprastai neatkreipiame dėmesio, gali tapti svarbiu išgyvenimo momentu atsitikus nenumatytam atvejui. Dėkojame Gintautui Miškiniui ir jo bendraminčiams už šiltą bendravimą, suteiktas žinias, vertingus patarimus taip pat už dovanelės aktyviausiems klausytojams.REDAKCIJA REKOMENDUOJA