REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 2 d. 16:05

Vandens kelių direkcijos vadovas V. Vinokurovas dirba ir privačiose įmonėse

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


266028

Vidaus vandens kelių direkcijos (VVKD) generalinis direktorius Vladimiras Vinokurovas vadovauja ir privačiai įmonei, o dar vienoje įmonėje yra vyriausiasis finansininkas, antradienį skelbia LRT naujienų portalas.

Pasak jo, V. Vinokurovas vadovauja Kaune registruotai „Indigo group“, jis yra vienintelis šios įmonės akcininkas, o vyriausiuoju finansininku dirba bendrovėje „Unimega“.

Susisiekimo ministras Marius Skuodis teigia, kad ministerijai pavaldžios direkcijos vadovas apie darbą privačiame sektoriuje jį buvo informavęs, ministras teigia problemos nematantis, o direkcijos valdybos pirmininkas Evaldas Tamelis teigė neturintis informacijos, jog V. Vinokurovo darbas privačiose įmonėse trukdytų darbui valstybės įmonėje.

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė sako apie atvejį, kai didelės įmonės vadovas būtų kitos įmonės vyriausiasis finansininkas, ji per ilgus darbo metus girdi pirmą kartą.

LRT duomenimis, V. Vinokurovas yra ir mažosios bendrijos „Legatum vini“ dalininkas, o ši įmonė už beveik 60 tūkst. eurų pardavė džiovintų vaisių bendrovei „Kelių priežiūra“, kuri taip pat yra pavaldi Susisiekimo ministerijai.

V. Vinokurovas VVKD generaliniu direktoriumi paskirtas 2018 metais. Direkcijos interneto svetainėje skelbiama, kad vadovui mokamas 12,8 tūkst. eurų atlyginimas iki mokesčių.REDAKCIJA REKOMENDUOJA