REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Grožis2023 m. Vasario 10 d. 13:53

Valentino dienos dovana moteriai – kokie papuošalai tinkamiausi?

Lietuva

GIVEN.lt nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: Etaplius


258882

Dovanokite dovanas ir mėgaukitės ypatingomis progomis, juk šventes reikia švęsti! Valentino diena nėra išimtis – priešingai, tai ypatinga proga, kurios metu galima pasipuošti dar gražiau nei įprastai ir švęsti meilę, nesvarbu, ar esate susižadėję, ar vieniši. Visgi, dažnai kyla klausimas: ką padovanoti mylimai moteriai Valentino dienos proga? Pasisemkite idėjų ir įkvėpimo šiame GIVEN juvelyrikos ekspertų straipsnyje!

Deimantai

Jei nesate tikri, ko tiksliai norėtų dovanos gavėja ir nežinote, kas atitiktų jos skonį, rinkitės deimantus. Tai nesenstanti vertybė, absoliuti klasika, kuri laikui bėgant tampa vis vertingesnė. Deimantais inkrustuoti papuošalai moterims yra ta dovana, kurią pasirinkę tikrai nesuklysite. Jei mylimoji nešioja auskarus, patikimiausias pasirinkimas yra klasikinių, elegantiškų, minimalistinių auskarų su deimantais pora. Juos galima derinti su bet kokio stiliaus apranga: klasikiniu oficialiu kostiumu biure, koketiška kokteiline suknele bare ar vakarėlyje, elegantiška vakarine suknele einant į operą ir net sportine apranga skubant į parduotuvę ar sporto salę.

Perlai

Ar yra kas nors romantiškesnio ir elegantiškesnio už perlus? Kaip ir deimantai, perlų papuošalai tiks kiekvienai moteriai, tačiau reikia žinoti, kad perlas yra šiek tiek specifiškesnis nei deimantas ir ne visoms moterims jis patinka. Jei randate perlus gavėjos papuošalų dėžutėje ir matote, kad mylimoji dažnai renkasi perlais inkrustuotus aksesuarus, ši grožybė jai tikrai pažįstama, priimtina ir maloni. Nedvejodami leiskitės į perlų medžioklę ir Valentino dienos proga papildykite jos papuošalų kolekciją auskarai su perlais yra vienas populiariausių pasirinkimų.

Pusbrangiai ir brangieji akmenys

Spalvingi ir ryškūs arba elegantiški, minimalistiniai ir santūrūs pusbrangiai ir brangieji akmenys sidabro ar aukso grandinėlėje, auskaruose, apyrankėje, žiede, laikrodyje ar segėje padės pradžiuginti mylimąją, kad ir koks būtų jos stilius ir asmenybė. Pusbrangių ir brangiųjų akmenų būna įvairių:

 • Žalias malachitas, panašus į ledkalnį;

 • geltonai ruda tigro akis;

 • dangaus mėlynumo turkis;

 • "baltas", bespalvis deimantas;

 • karališkai mėlynas safyras;

 • raudonas rubinas;

 • skaidrus žalias smaragdas;

 • violetinis ametistas;

 • minkštas pieno baltumo opalas;

 • elegantiškas juodas oniksas... sąrašas beveik nesibaigiantis, o spalvų paletė itin didelė!

Papuošalą galite rinktis pagal dovanos gavėjos mėgstamiausią spalvą arba atspalvį, kuris dažniausiai vyrauja jos kasdieniame gyvenime, tačiau taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į moters charakterį ir asmenybę kibirkščiuojančiai, energingai asmenybei labiau tinka ryškios spalvos (akvamarinas, smaragdas, ametistas, turkis, malachitas ir t. t.). Ramų, santūrų žmogų pradžiugins neutralių tonų papuošalai (deimantas, oniksas, opalas, turmalinas, mėnulio akmuo).

GIVEN.lt nuotr.

Sidabro ir aukso papuošalai

Sidabrinės ar auksinės grandinėlės, žiedai, apyrankės ir auskarai tai dar viena nesenstanti vertybė, juvelyrikos dirbiniai, kurie, priklausomai nuo dizaino, gali būti aktualūs ir madingi ištisus dešimtmečius. Su klasikiniais brangiųjų metalų papuošalais sunku suklysti, net jei juos dovanojate žmogui, kurio nelabai pažįstate. Tereikia pažvelgti į papuošalų, kuriuos dėvi dovanos gavėja, tauriojo metalo tipą. Atsižvelgdami į tai, užsukite į juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir įsigykite ką nors gražaus ir elegantiško iš tinkamo tauraus metalo!

Tačiau reikia nepamiršti vieno dalyko: ne visi baltieji metalai yra sidabras. Sidabriniai vėriniai ir kiti papuošalai nuo baltojo aukso skiriasi tuo, jog sidabras lengvai pasidengia apnašomis, todėl atkreipkite dėmesį, ar dovanos gavėjos turimų papuošalų grioveliuose pastebima juoda spalva jei taip, galime patikinti, kad ji dėvi sidabrą. Jei nematote juodos spalvos požymių, moteris tikriausiai dėvi baltąjį auksą. Šiuo atveju juvelyrinių dirbinių parduotuvėje geriau neieškoti sidabrinių papuošalų auksiniai dirbiniai iš balto aukso ir pan. gana smarkiai skiriasi savo priežiūra ir tai tikriausiai yra pagrindinė priežastis, kodėl moteris renkasi baltąjį auksą, o ne sidabrą.

Suasmeninti papuošalai

Atrodo, kad niekas nesuteikia tiek džiaugsmo, kiek žinojimas, jog jūsų antroji pusė jus tikrai pažįsta. Vienas veiksmingiausių būdų nustebinti mylimąją Valentino dienos proga padovanoti suasmenintą papuošalą. Tai padaryti galima dviem būdais:

 • Graviravimas ant pakabuko, žiedo, auskarų (priklausomai nuo jų dizaino ir formos) arba apyrankės medaliono išgraviruokite jos vardą, frazę "Aš tave myliu", jūsų santykių pradžios datą, abiejų inicialus leiskite pasireikšti savo fantazijai. Auksiniai papuošalai su vien tik jai skirtais žodžiais tikrai nustebins;

 • Raidės formos pakabukai jei nesijaučiate kūrybingi arba nežinote, ko tiksliai norėtų dovanos gavėja, padovanokite jai vėrinį su pirmosios vardo raidės pakabuku. Svarbu atsižvelgti į tai, kokie taurieji metalai patinka jūsų artimajai, tačiau auksiniai pakabukai yra puikus pasirinkimas, su kuriuo niekuomet neprašausite.

Pridėkite mylimosios mėgstamų saldumynų ar bilietą į smagią pramogą ir turėsite puikią suasmenintą Valentino dienos dovaną!

Rankiniai laikrodžiai

Jūsų mylimoji nenešioja papuošalų, bet laikrodis ant riešo yra jos vienas mėgiamiausių stiliaus akcentų? Padovanokite jai naują rankinį laikrodį! Vėlgi, kaip ir ieškant tinkamiausio papuošalo metalo, jums reikės atkreipti dėmesį į laikrodžio, kurį ji nešioja, stilių ir medžiagą. Atkreipkite dėmesį į dirželį (medžiagą ir stilių), į ciferblatą ar tai tik laikrodis, ar yra papildomų funkcijų, data, galbūt chronografas? Atkreipkite dėmesį į jai svarbias laikrodžio funkcijas ir įsitikinkite, kad dovanojamas laikrodis jas tikrai turi.

Kur ieškoti Valentino dienos dovanos mylimai moteriai?

GIVEN.lt nuotr.

Nesvarbu, ar jūsų mylima moteris yra princesė, mėgstanti puoštis ir būti žavinga, ar praktiška dama, norinti, kad dovana turėtų tikrai naudingą paskirtį, jos visos įvertins dovanos kokybę. Kur įsigyti kokybiškų ir skoningų papuošalų? Vienoje iš fizinių GIVEN parduotuvių arba internetu GIVEN.lt. Čia galima rasti daugybę moteriškų papuošalų, tinkančių kiekvieno skoniui, stiliui ir asmenybei. Mylimą moterį Valentino dieną tikrai nustebins GIVEN papuošalai!

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA