REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Kovo 25 d. 10:02

Vakar Radviliškio rajone praūžė nerami naktis: net du sužalojimai peiliu

Radviliškis

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Šiaulių apskrities policijos įvykių suvestinė


262665

Kovo 24-ąją policijos pareigūnams darbo netrūko, Šiaulių apskrities policijos įvykių suvestinėje Radviliškis ir jo rajonas minimas net 4 kartus. Vyravo smurtiniai konfliktai, pagautas ir girtas krovininio automobilio vairuotojas.

Sukeltas fizinis skausmas ar nežymiai sutrikdyta sveikata

Pranešama, kad kovo 24 d. Palonų kaime kilus konfliktui, neblaivi moteris, kuriai pareigūnai nustatė vidutinį girtumo laipsnį (1,57 prom.), peiliu sužalojo taip pat neblaivų (1,73 prom.), į aštuntą amžiaus dešimtį įkopusį, vyrą. Jam buvo suteikta medicininė pagalba, o įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Pranešama, kad kovo 24 d. Daugėlaičių kaime, išgertuvių metu 2000-ųjų gimimo jaunuolis sumušė 2002-ųjų gimimo vaikiną. Abiem asmenims pareigūnai nustatė vidutinį girtumo laipsnį, nukentėjusysis apžiūrėtas medikų, o įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pranešama, kad kovo 24 d. Radviliškio mieste, Dariaus ir Girėno gatvėje, išgertuvių metu kilo konfliktas. Vyras sužalojo neblaivią moterį, kuriai pareigūnai nustatė sunkų girtumo laipsnį (2,87 prom.), į penktą dešimtį įkopusi moteris paguldyta į ligoninę.

Neblaivus vairuotojas

Pranešama, kad kovo 24 d. Radviliškio mieste, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio gatvėje, pareigūnai sustabdė neblaivų vyriškį, kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,58 prom.), neblaivus vyras vairavo krovininį automobilį „Iveco“ su puspriekabe. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.REDAKCIJA REKOMENDUOJA