REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2023 m. Kovo 14 d. 16:34

Vaiva Budraitytė atskleidė netikėtą priežastį, kodėl su vyru Gaudentu nutarė formaliai išsiskirti

Lietuva

@LNK

Etaplius.ltŠaltinis: Pranešimas spaudai


261661

Pastarieji metai vienai garsiausių šalies astrologių Vaivai Budraitytei kupini pokyčių. Per koronaviruso pandemiją nuotolinį darbą atradusi ir jį pamėgusi žinoma moteris nutarė šį privalumą išnaudoti ir išpildyti savo ilgametę svajonę – pagyventi ten, kur šilta. Besibaigiant vasarai Vaiva drauge su vyru Gaudentu Naujoku susikrovė lagaminus ir pakėlė sparnus į Graikiją.

Jau daugiau nei pusę metų svetur gyvenanti astrologė sako, kad ryžtis išpildyti šią svajonę ją paskatino apėmęs nerimas dėl pasaulį drebinusių įvykių – koronaviruso pandemijos, o vėliau – Rusijos pradėto karo Ukrainoje. Tai stipriai paveikė jos psichologę būseną – ji pajautė depresijai būdingus požymius.

„Buvo tik darbas ir lova, lova ir darbas. Tu nenori nieko daryti. Nebuvo nei jėgų nei noro net pas kosmetologę nueiti. Reikėtų pasidažyti, bet ai šiandien apsieisiu”, – LNK laidoje „Bus visko“ dalinsis Vaiva Budraitytė.

Geriausias vaistas, kuris padėjo visas slogias mintis nuginti į šalį buvo sprendimas palikti Lietuvą ir išvykti kuriam laikui pagyventi į Graikiją. Už šią idėją Vaiva yra dėkinga bičiulei, kuri, matydama nuliūdusią astrologę, pasiūlė pakeisti aplinką. Pradžioje vos mėnesiui į Graikiją su vyru Gaudentu ir anūke Bona, iškart suprato kad tai ta vieta, kurioje nori praleisti daugiau laiko. Vaivą užbūrė Graikijos gamtos grožis ir kalnų didybė.

Likus trims dienoms iki išvykimo paaiškėjo, pora galės pasilikti ilgesniam laikui ir išsinuomojo namelį, kuriame gyveno, visiems metams. „Savo rezervaciją atšaukė svečiai, turėję atvykti po mūsų. Visiems metams namelio nuoma kainavo vos 3 400 eurų”.

Mintys apie tai, kad norėtųsi pakeisti aplinką ir ryžtis iššūkiams Vaivos ir Gaudento mintyse sukosi jau kurį laiką. Dar prieš išvykstant į Graikiją jodu svarstė apie kelionę į Indiją, kur galėtų apsistoti vienuolyne ir pailsėti nuo supančio negatyvo. Dėl to, kad ten galėtų patekti, jie ryžosi netikėtam žingsniui – paprašė juodu formaliai išskirti.

Apie tai, kodėl pradžioje vyras nepritarė minčiai gyventi Graikijoje ir kodėl 21-erius metus sėkmingai drauge gyvenantys sutuoktiniai nusprendė formaliai išsiskirti – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.REDAKCIJA REKOMENDUOJA