REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2017 m. Rugpjūčio 31 d. 12:20

Vaikų bėgimas – pirmąkart Lietuvos futbolo namuose (FOTO)

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


13403

Sekmadienį, rugsėjo 3-ąją, Vilniuje rengiamas jau tradiciniu tapęs vaikų UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“ pirmąkart vyks Lietuvos futbolo federacijos stadione. Bėgimas prasidės 13 val. nuotaikinga mankšta su treneriu Jean Claude Edorh. Renginyje, prognozuojama, jog dalyvaus daugiau kaip du tūkstančiai 2-12 metų amžiaus vaikų.


Foto galerija:

unicef-vaiku-begimas-12.jpg
unicef-vaiku-begimas-11.jpg
unicef-vaiku-begimas-10.jpg
unicef-vaiku-begimas-9.jpg
unicef-vaiku-begimas-8.jpg
unicef-vaiku-begimas-7.jpg
unicef-vaiku-begimas-6.jpg
unicef-vaiku-begimas-5.jpg
unicef-vaiku-begimas-4.jpg
unicef-vaiku-begimas-3.jpg
unicef-vaiku-begimas-2.jpg
unicef-vaiku-begimas-1.jpg

„Dalyvaujame bėgime jau ne pirmus metus, tik šiemet pirmąkart būsime drauge su mažąja Ema. Dėl dalyvavimo net nebuvo abejonių – juk šiemet bėgimas vyksta Lietuvos futbolo namuose, kuriuose šiuo metu praleidžiame daug laiko. Tai ypač džiugina, mat daugelis vaikų, skirtingai nei mūsiškiai, nėra buvę Lietuvos futbolo federacijos stadione. Penktadienį šventiškai pradėsime mokslo metus, o sekmadienį aktyviai ir prasmingai praleisime su šeima. Sūnūs Rojus ir Deivydas apsidžiaugė, kad ir vėl dalyvaus – be prasmingos veiklos, tai kartu – ir savęs išbandymas, susitikimai su kitais vaikais“, – pasakoja Lietuvos futbolo federacijos sekretoriato vadovė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, drauge su vyru futbolininku Deividu Česnauskiu birželį susilaukę dukrytės Emos.

UNICEF Lietuva rengiamo, Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamo renginio šūkis „Bėgsiu už maistą“ kartu atskleidžia ir jo tikslą – visa renginio metu surinkta parama skiriama dėl prastos mitybos kenčiantiems pasaulio vaikams.

„Šiemetis bėgimas skirtas dėl bado išsekusiems vaikams Mozambike ir Malavyje. Džiaugiamės, kad šiemet prie UNICEF prisijungė ir Lietuvos futbolas – UNICEF visame pasaulyje bendradarbiauja su skirtingais futbolo klubais. Bėgimo šūkis „Bėgsiu už maistą“ tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno iš jūsų dalyvavimas“, – akcentuoja UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

Mažiesiems dalyviams medalius šiemet teiks visa galybė UNICEF palaikančiųjų: Vaidas Baumila, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, Greta Akcijonaitė, Kristina Savickytė Damanskienė, Virginija Kochanskytė, Benediktas Vanagas, Diana Lobačevskė, Milda Valčiukaitė, Aurimas Lankas, Eglė Žiukaitė, Egidjus Balčiūnas, Beata Nicholson, Agnė Kavaliauskaitė, Juozas Liesis, Jean Claude Erdorh, Edvinas Ramanauskas, Žalgirio futbolo komandos žaidėjai ir kiti.

Bėgime gali dalyvauti visi vaikai nuo 2 iki 12 metų, bėgantys iki 500 metrų distancijas. Norint užregistruoti vaiką į UNICEF vaikų bėgimą ir užtikrinti, kad jis gautų UNICEF marškinėlius ir medalį, reikia sumokėti mažiausiai 8 eurų „Svarbus kiekvienas vaikas“ mokestį – paramą vaikams.

UNICEF negauna jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų ir visiškai priklauso nuo savanoriškų aukų. Geros valios žmonės kviečiami prisidėti ir kartu gelbėti vaikų visame pasaulyje likimus.REDAKCIJA REKOMENDUOJA