REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Birželio 18 d. 19:35

V. Pranckietis užsimena apie pastangas prikelti jo įvaizdžiui kenkiančias „pamirštas istorijas“

Vilnius

Eltos nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


88377

Naujosios koalicijos formavimo konfliktų epicentre atsidūręs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis mįslingai prakalbo apie tai, kad siekiama formuoti neigiamą jo įvaizdį. Parlamento vadovas socialiniame feisbuko tinkle teigia pastaruoju metu vis sulaukiąs klausimų apie „seniai pamirštas istorijas“ ir sutinkąs fotografų, kurie, pasak jo, kelias savaites prie jo namų budi laukdami „tinkamo kadro“.

„Gal tai sutapimas, bet pastaruoju metu sulaukiu nemažai klausimų apie seniai pamirštas istorijas. Klausimų, į kuriuos jau ne kartą atsakyta. Net fotografų sutinku prie savo namų, kurie, pasirodo, dėl „tinkamų“ kadrų budi ir laukia kelias savaites. Ką gi greičiausiai yra (...) formuojamas neigiamas mano įvaizdis (...)“, - rašo V. Pranckietis, pridurdamas, kad jei tariamos istorijos iškils į viešumą, jas jis komentuos grįžęs iš komandiruotės Estijoje ir Latvijoje.

„Rytoj išvykstu į Estiją, kartu su Latvijos ir Estijos prezidentais dalyvausiu Baltijos gynybos koledžo 20-mečio renginiuose. Jei visos šios istorijos viešojoje erdvėje pasirodys komandiruotės metu, esu pasiruošęs jas pakomentuoti grįžęs“, - teigė Seimo vadovas.

Šiuo metu tarp V. Pranckiečio ir valdančiųjų tvyro įtampa, kai prasidėjus deryboms dėl koalicijos formavimo viešai imta kalbėti, kad Seimo vadovo postas turėtų atitekti „socialdarbiečiams“. Seimo pirmininkas pareiškė, kad iš einamų pareigų nesitrauks. Tuo tarpu „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis į tokią poziciją atkirto, teigdamas, kad tokiu atveju V. Pranckiečiui būtų veikiausiai rengiama nepasitikėjimo procedūra.REDAKCIJA REKOMENDUOJA