REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Birželio 1 d. 12:16

V. Matijošaitis suirzo paklaustas dėl dalyvavimo mero rinkimuose: pageidavo „biškį sveikesnių klausimų“

Kaunas

BNS/Fotobankas nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


218828

Kauno vadovas Visvaldas Matijošaitis, žurnalistų paklaustas dėl dalyvavimo būsimuose laikinosios sostinės mero rinkimuose, gerokai suirzo. Išgirdęs pasiteiravimą, ar jis ketina siekti dar vienos mero kadencijos, V. Matijošaitis pareiškė, kad būtų gerai, jei galėtų atrinkti žurnalistus, kurie uždavinėtų „sveikesnius klausimus“.

„Kaip būtų gerai, kad galėčiau pagal kažkokius kriterijus atrinkti jus, tai biškį būtų sveikesni klausimai“, – baigiamame įrengti Dariaus ir Girėno stadione sakė miesto meras.

Tokią V. Matijošaičio reakciją ir susinervinimą veikiausiai lėmė prieš tai žurnalistų užduoti klausimai dėl „Vičiūnų grupės“ pasitraukimo iš Rusijos. Meras tarsi pažymėjo, kad tokiems klausimams esą nėra vietos, nes jis yra nusiteikęs kalbėti tik apie statomo stadiono reikalus. ELTA primena, kad V. Matijošaitis, nepaisant visuomenės raginimų, nėra pateikęs konkretaus atsakymo, kada jo sukurtas verslas išeis iš Rusijos rinkos.

Kaunui vadovaujantis politikas neatsakė ir dėl to, ar turi planų dalyvauti 2023 m. vyksiančiuose mero rinkimuose.

„Nežinau, dar nesugalvojau“,– sakė V. Matijošaitis, o pasiteiravus, kada ketina pateikti atsakymą tepasakė: kai sugalvosiu.

Savivaldos rinkimai vyks 2023 m. pavasarį.

 

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA