REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Kovo 5 d. 21:45

V. Grubliauskas: nepavydžiu būsimam Klaipėdos miesto merui

Klaipėda

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


260780

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) į merus keliamas Vytautas Grubliauskas tiksi ketvirtos kadencijos uostamiesčio vadovo poste. Netikėtai su socialdemokratais į rinkimus pasukęs politikas prognozuoja, kad suskaičiavus balsus Klaipėdos miesto savivaldybėje atsiras daug skirtingų frakcijų.

„Panašu į tai, kad bus daug frakcijų miesto taryboje. Todėl nepavydžiu būsimam merui, kuriam atsakomybės bei darbų bus labai daug“, – Eltai teigė V. Grubliauskas.

Po 2019 m. savivaldybių rinkimų socialdemokratai frakcijos nebuvo sukūrę. V. Grubliauskas tikisi, kad šiais metais tą pavyks padaryti.

„Pagrindinis tikslas, kad socialdemokratai kaip politinė jėga sugrįžtų į Klaipėdos miesto politinį gyvenimo orbitą. Tai yra pagrindinis tikslas“, – sakė politikas.

Ilgametis uostamiesčio meras susilaukė daug dėmesio bei kritikos, kai pranešė įstojęs į Vilijos Blinkevičiūtės vadovaujamą Lietuvos socialdemokratų partiją. Jo sprendimu stebėtasi ir dėl to, kad V. Grubliauskas jau buvo pareiškęs, jog nebesieks dar vienos mero kadencijos.

Sekmadienį, 20 val. vakaro baigėsi balsavimas savivaldos ir merų rinkimuose. VRK duomenimis, savivaldos rinkimuose dalyvavo 48,97 proc. rinkėjų. Skelbiama, kad rinkimų dieną prie balsadėžių atėjo 39,56 proc. piliečių, dar 9,41 proc. gyventojų savo rinkiminę valią pareiškė iš anksto.REDAKCIJA REKOMENDUOJA