REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Balandžio 3 d. 08:46

V. Gazdziauskienės taryboje nebus, ją keičia J. Ražukienė

Alytus

V. Gazdziauskienė tikisi surasti bendrą kalbą su naująja rajono valdžia dėl Lazdijų miesto problemų.

Kestutis MatuleviciusŠaltinis: Etaplius.lt


78370

Vyriausioji rinkimų komisija panaikino į savivaldybių tarybas išrinktų politikų, kurių pareigos nesuderinamos su savivaldybės tarybos nario mandatu, įgaliojimus.

Tarp tokių – ir į Lazdijų rajono savivaldybės tarybą išrinkta konservatorė, Lazdijų miesto seniūne dirbanti Vaida Gazdziauskienė. Vietoj jos į tarybą ateina veisiejietė medikė Janina Ražukienė.

Į savivaldybės tarybą išrinktai, tačiau mandato atsisakiusiai politikei pasilikus eiti senas pareigas, konservatoriai neatgaus beveik 10 tūkst. siekusio rinkimų užstato, kurį buvo sumokėję už V. Gazdziauskienę.

Kaip žinia, naująją Lazdijų rajono savivaldybės tarybą sudarys 25 išrinkti tarybos nariai, įskaitant ir naujai išrinktąją merę, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovę, dabartinę žemės ūkio viceministrę Ausmą Miškinienę.

Aštuonis mandatus laimėjusiam visuomeniniam rinkimų komitetui A. Margelio komandai „Pirmyn“ taryboje atstovaus Artūras Margelis, Daiva Ambrazevičienė, Artūras Kašalynas, Odeta Lenkauskienė, Ričardas Dulskas, Jonas Stankevičius, Gintautas Salatka ir Česlova Šmulkštienė.

Antroje vietoje pagal mandatų skaičių likusiems valstiečiams taryboje atstovaus A. Miškinienė, Benius Rūtelionis, Rimantas Pileckas, Rimas Kauzonas, Jurgita Kurauskienė, Valdas Žička ir Evaldas Brusokas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos rinkėjams atstovaus Audrius Klėjus, Jūratė Juodzevičienė, Daiva Barkauskienė, Romas Leščinskas ir Janina Ražukienė.

Naujoje savivaldybės taryboje taip pat dirbs socialdemokratai Saulius Petrauskas ir Justas Pankauskas, liberalai Valdas Petras Mikelionis ir Vitalius Simanynas bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Albinas Žymančius.

Penkiolika naujai išrinktų savivaldybės tarybos narių, atstovaujančių LVŽS, TS-LKD, LSDP ir TT partijoms, jau anksčiau paskelbė sudarę „Permainų koaliciją“ ir formuos valdančiąją daugumą taryboje.

Į pirmąjį naujai išrinktos Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdį mandatus iškovoję politikai rinksis balandžio 15 dieną 14 valandą.

Posėdis vyks Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje, bus viešas, taip pat planuojama jo transliacija internetu.REDAKCIJA REKOMENDUOJA