REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gegužės 12 d. 10:10

V. Čmilytė-Nielsen sako, kad jau greitu laiku Seimui gali būti pateiktas Partnerystės įstatymas

Vilnius

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


216473

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad Lietuvoje aistras keliantis Partnerystės įstatymas Seimui gali būti pateiktas jau artimiausiu metu. Visgi, jos teigimu, bent jau kitos savaitės antradienį to padaryti neplanuojama.

„Kitos savaitės darbotvarkė seniūnų sueigoje buvo pristatyta, kol kas (Partnerystės įstatymas – ELTA) nebuvo įtrauktas. Aš tikrai neatmetu, kad artimiausiu metu Partnerystės įstatymas gali būti pateiktas, bet antradienį tai padaryti nėra planuojama“, – žurnalistams Seime sakė V. Čmilytė-Nielsen.

ELTA primena, kad, tvirtinant Seimo pavasario sesijos darbų programą, užvirė aštrios diskusijos dėl siekio į ją įtraukti Partnerystės įstatymą. Seimo narė Agnė Širinskienė iš pavasario sesijos darbotvarkės pasiūlė išbraukti visuomenėje nevienareikšmiškai vertinamą Partnerystės įstatymą, argumentuodama, kad Rusijos pradėto karo Ukrainoje kontekste nereikia skaldyti visuomenės.

Visgi Laisvės frakcijos siūlomo Partnerystės įstatymo projekto iš pavasario darbotvarkės išbraukti nepavyko. Prieš metus ši iniciatyva nesulaukė parlamentarų paramos ir nepraėjo pateikimo stadijos.  

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA