REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Gegužės 17 d. 08:53

V. Blinkevičiūtė mano, kad su M. Sinkevičiumi bandoma susidoroti

Lietuva

Vilija Blinkevičiūtė. Karolinos Gudžiūnienės (ELTA) nuotr.

Gailė Jaruševičiūtė-MockuvienėŠaltinis: ELTA


301495

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė mano, kad su šiuo metu dėl dokumento klastojimo ir turto pasisavinimo teisiamu Jonavos rajono meru Mindaugu Sinkevičiumi yra bandoma susidoroti.

„Niekada nesikišu į teisinius nagrinėjimus, ginčus ir t.t., nes kaip teisininkė manau, kad neturiu tam teisės nebūdama pati proceso dalyve. Bet labai linkiu, kad iš tikrųjų būtų taikomi vienodi standartai“, – „Žinių radijui“ teigė V. Blinkevičiūtė.

„Labai panašu, kad norima susidoroti su Mindaugu. Bet aš jam linkiu stiprybės – iš visos širdies“, – pridūrė ji.

M. Sinkevičius į teisėsaugos akiratį pateko, kai visuomenininko Andriaus Tapino iniciatyva „Skaidrinam“ pradėjo domėtis kanceliarinių lėšų panaudojimu šalies savivaldybėse.

Valstybinį kaltinimą M. Sinkevičiaus byloje palaikantis prokuroras Darius Valkavičius kaltinamajam už galimą piktnaudžiavimą tarybos nario kanceliarinėmis lėšomis siūlo skirti 30 tūkst. eurų baudą, penkeriems metams atimti galimybę dirbti valstybės tarnyboje.

Jonavos meras M. Sinkevičius, pernai kilus įtarimams dėl savivaldybės tarybos nario veiklai skirtų lėšų panaudojimo skaidrumo, paskelbė stabdantis narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje. Lietuvos savivaldybių asociacija yra laikinai sustabdžiusi M. Sinkevičiaus vadovo šioje asociacijoje pareigas.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA