REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 4 d. 10:07

Už darbą padėkojo Didžiasalio seniūnei Ninai Keturkienei

Ignalina

Lina KovalevskienėŠaltinis: Ignalinos rajono savivaldybė


266239

Gegužės 3 d. už darbą padėkota Didžiasalio seniūnijos specialistei, pastaruoju metu vykdžiusiai seniūno pareigas, Ninai Keturkienei. Gimtadienio proga ją sveikino ir įdomaus, aktyvaus asmeninio gyvenimo linkėjo savivaldybės meras Laimutis Ragaišis, laikinai direktoriaus pareigas vykdantis Vilius Gasiukevičius, taip pat kolegos seniūnai, seniūnaičiai, seniūnijų specialistės, bendradarbiai ir pagalbininkai iš Didžiasalio seniūnijos, bendruomenės. Septynerius kartu dirbtus metus šiltai prisiminė buvęs seniūnas Antanas Pauliukėnas.

Linkėjimų žodžiuose buvo ir džiugesio, ir liūdesio. ,,Viskas turi pradžią ir pabaigą. Liūdna, kai tarnybą palieka tokia darbšti, sąžininga ir atsakinga darbuotoja, tačiau smagu, kad tai daroma tvirtai apsisprendus, turint gražių norų ir planų...",– sakė meras, linkėdamas Ninai savo patirtį panaudoti bendruomenės gyvenime, pastebėti ir patarti, nenutolti, o toliau dalyvauti širdžiai mielose veiklose. Į kultūrines veiklas ją tvirtai pažadėjo įtraukti laisvalaikio organizatorė Valentina Sinkevič.

Nina Keturkienė visiems dėkojo už nuoširdų bendravimą, gerumą, gražius palinkėjimus.
Ji prisiminė savo mokslo ir darbo metus bei kadais šiek tiek pakeistą S. Nėries ketureilį: ,,Mūsų dienos – kaip šventė, kaip žydėjimas vyšnios, neskubėkim gyventi, nes prabėgs, nebegrįš jos...“. Moteris sakė labai norėtų neskubėdama džiaugtis gyvenimu, o kiek pailsėjusi prisidėti prie bendruomenės veiklos.

Nina baigė Ylakių vidurinę mokyklą, 1978 m. – Vilniaus Finansų ir kredito technikumą ir atvyko dirbti į Ignalinos Statybinių medžiagų kombinatą ekonomiste. Vėliau dirbo Žemėtvarkos skyriuje vyresniąja žemėtvarkininke. Nuo 1998 metų kovo – Didžiasalio seniūnijoje socialine darbuotoja, nuo 1998 m. gruodžio – seniūno pavaduotoja, vėliau, šią pareigybę pervadinus, vyresniąja specialiste. Seniūno pareigose Nina dirbo metus ir keturis mėnesius. Didžiasalio seniūno pareigas laikinai atliks Tverečiaus seniūnas Aivaras Lozda.REDAKCIJA REKOMENDUOJA