REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gruodžio 1 d. 08:30

Unikali diskoteka sulaukė joniškiečių susidomėjimo

Joniškis

Etaplius.ltŠaltinis: Joniškio rajono savivaldybės inf.


252698

Vakar Joniškio kultūros centre įvyko pirmoji jaunimo ir senjorų diskoteka, kurią organizavo Atviras jaunimo centras, Joniškio rajono švietimo centras, bendradarbiaujant su Joniškio rajono savivaldybe.

Į renginį, skatinantį kelių kartų bendravimą, susirinko gausus būrus senjorų ir jaunimo. Apie šokio naudą kalbėjo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, kuris pabrėžė, kad tokios iniciatyvos galėtų būti įgyvendinamos ir dažniau.

Visus pajudėti ir linksmai praleisti vakarą kvietė grupė ,,De Grante“ (Raimonda Žarienė ir Jugina Kaminskė) bei solistas Naglis Teresas. Jau nuo pirmos dainos salėje prasidėjo joniškiečių šokiai. Besibaigiant renginiui, jo dalyviai dar prašė tęsti muzikinę programą ir niekas neskubėjo į namus.

Unikalios diskotekos organizatoriai įteikė nominacijas šokėjams ir padėkojo jiems už aktyvų dalyvavimą. Po diskotekos visi susirinko aptarti renginio prie puodelio arbatos. Jaunimas ir senjorai pasidalijo savo lūkesčiais apie galimas iniciatyvas ir būsimus renginius, kurių tikisi sulaukti ateityje. Sutarta, kad tokios diskotekos galėtų būti organizuojamos ir kitais metais.REDAKCIJA REKOMENDUOJA