REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 5 d. 09:42

Ugniagesiai vykdo prevencines akcijas „Saugūs namai“ ir „Daugiabučiai namai be gaisrų“

Marijampolė

Asociatyvi nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


293928

Siekdami stiprinti gaisrų prevenciją gyvenamajame sektoriuje ir prisidėti prie šiame sektoriuje kylančiuose gaisruose žūstančių žmonių skaičiaus mažinimo, priminti gyventojams autonominių dūmų detektorių įrengimo gyvenamuosiuose būstuose privalomumą ir svarbą, iki 2024 m. gruodžio 31 d. Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai vykdys prevencines akcijas „Saugūs namai“ ir „Daugiabučiai namai be gaisrų“.

Lankantis gyventojų butuose, gyventojams bus suteikiamos konsultacijos ir patarimai, akcentuojamos rūkymo namuose grėsmės, patariama dėl tinkamo elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo, konsultuojama, kaip ir kokiose vietose įsirengti autonominius dūmų detektorius, paaiškinami jų veikimo principai ir įsirengimo būstuose svarba, atkreipiamas dėmesys į tinkamą autonominių dūmų detektorių naudojimą, jų elementų keitimo laiką, taip pat suteikiamos konsultacijos kitais aktualiais gaisrinės saugos klausimais.

Esant galimybei, bus įteikiamos informacinės prevencinės priemonės, padedama įrengti ar įrengiami autonominiai dūmų detektoriai.

Informacija apie akcijas skelbiama interneto tinklalapyje www.pagd.lrv.lt.REDAKCIJA REKOMENDUOJA