REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2024 m. Vasario 19 d. 15:05

Tverų gimnazijos 220 metų jubiliejui paminėti – tinklinio turnyras

Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.


292438

Vasario 16 d. vyko Rietavo savivaldybės Tverų gimnazijos organizuotas tinklinio turnyras, kuriuo prasidėjo renginių ciklas, skirtas mokyklos 220 metų jubiliejui paminėti.

Sveikinimo žodį pirmoji tarė Rietavo savivaldybės Tverų gimnazijos direktorė Gitana Kužmarskytė, kuri sveikino visus atvykusius ir sugrįžusius į gimnaziją. „Šiandien švenčiame dvigubą šventę – tai vasario 16-oji, kuri simbolizuoja drąsą, ryžtą ir primena svarbiausias mūsų vertybes. Dar viena šventė, kuri mums itin svarbi, mokyklos 220 metų jubiliejus. Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija garsėjo ir garsėja sportiniais pasiekimais, laimėjimais, dalyvauja įvairiose varžybose, todėl būtent tinklinio turnyru mes pradedame šį renginių ciklą“, – sakė direktorė. Gimnazijos kūno kultūros mokytojui Andriui Černeckiui įteikta Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėka už bendrystę, mokyklos bendruomenės telkimą, iniciatyvą organizuojant tinklinio turnyrą, skirtą mokyklos jubiliejui ir Vasario 16-ąjai paminėti.

Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis džiaugėsi, kad atsinaujinusi mokykla yra šiuolaikiška, turi darbščius mokytojus, technines galimybes ir puikius moksleivius. „Nors mokykla nedidelė, bet pasiekia puikių rezultatų ir visai neblogai atrodo Lietuvos mastu. Linkiu visai gimnazijos bendruomenei tvirtumo, susiklausymo, gebėjimo būti kartu, o šiandien – geros nuotaikos, turiningo pabuvimo ir gražios šventės“, – linkėjo meras.

Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Varkalys taip pat džiaugėsi atsinaujinusia ir modernia mokykla. Prie sveikinimų prisidėjo ir Tverų parapijos klebonas Aivaras Pudžiuvelis, Tverų seniūnijos seniūnas Antanas Zalepūgas, Tverų bendruomenės pirmininkė Loreta Lidekauskienė.

Tinklinio turnyre dalyvavo 30 buvusių ir esamų Rietavo savivaldybės Tverų gimnazijos moksleivių, kurie buvo suskirstyti į penkias komandas. Visi dalyviai apdovanoti atminimo medaliais ir marškinėliais, o prizininkai dar ir gertuvėmis.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA