REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Rugsėjo 17 d. 10:51

TS-LKD Vilniaus rajono skyriaus pirmininku išrinktas N. Juodaitis

Vilnius

BNS/Fotobankas nuotr.

Miglė ValionytėŠaltinis: ELTA


278202

Šeštadienį vykusiame TS-LKD Vilniaus rajono skyriaus visuotiniame susirinkime nauju skyriaus pirmininku išrinktas Nerijus Juodaitis. Jis pakeitė iki šiol dvi kadencijas skyriui vadovavusį Gediminą Kazėną.

Skelbiama, kad dėl skyriaus pirmininko posto varžėsi du kandidatai – Nerijus Juodaitis iš Rudaminos seniūnijos ir Vaidas Augūnas iš Riešės seniūnijos. Rinkimuose dalyvavo 62 skyriaus nariai (kvorumas 42): Nerijus Juodaitis surinko 39 balsus, o Vaidas Augūnas – 23.

„(...) Puikiai suprantu kokią atsakomybę uždeda šios pareigos, tačiau apsisprendžiau, gavau aiškų skyriaus narių pasitikėjimą ir dabar esu tvirtai pasiryžęs toliau kokybiškai tęsti skyriaus vykdomą veiklą ir puoselėti esamas TS-LKD Vilniaus rajono skyriaus tradicijas“, – sako N. Juodaitis, rašoma pranešime.

Į prezidentus iškelti 6 kandidatai

Skyriaus susirinkime taip pat buvo iškelti kandidatai į Lietuvos Respublikos rezidentus. Tarp kandidatų – Laurynas Kasčiūnas, Paulius Saudargas, Ingrida Šimonytė, Gabrielius Landsbergis, Dalia Grybauskaitė, Monika Navickienė.

ELTA primena, kad šiuo metu TS-LKD skyriai kelia galimus kandidatus dalyvauti prezidento rinkimuose. Vėliau pretendentus įvertins konservatorių Priežiūros komitetas, o patys kandidatai turės apsispręsti, ar dalyvaus partijos vidiniuose rinkimuose, ar kandidatuoti nesutinka. Galutinius kandidatų sąrašus spalio mėnesį turėtų patvirtinti TS-LKD Prezidiumas, o kandidatą planuojama išrinkti lapkričio 11–12 d.REDAKCIJA REKOMENDUOJA