Sportas | 6 MIN.

Trijulių krepšinio užkulisiai: varginantys skrydžiai, kitų kultūrų pažinimas ir kolos barai

Budintis Budėtojas
2019 m. spalio 27 d. 14:12
zgwngbttc6.jpg

Trijulių krepšinio sezono pabaiga ant nosies. Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) „World Tour“ varžybos baigsis jau lapkričio 3 dieną, kai paaiškės finalinio turo etapo Ucunomijoje nugalėtojas, savo kišenę papildysiantis 60 tūkst. dolerių. Tarp 12-os geriausių pasaulio komandų besivaržysiančiai Šakių “Gulbelei” tai galimybė atsigriebti po praėjusio pasaulio turo etapo, vykusio Džedoje, kai kovas teko baigti ketvirtfinalyje.

8 valanda ryto. Prieš mažiau nei tris paras į Lietuvą grįžusi Šakių “Gulbelės” ketveriukė būriuojasi oro uoste tam, kad leistųsi į dar vieną ilgą ir tolimą kelionę. Šįkart prie jų prisijungia ir trijulių krepšinio asociacijos steigėjas Rolandas Skaisgirys. Šios kompanijos laukia daugiau nei pusę paros truksianti kelionė į Džedą. Arabų kraštai per gan trumpą laiką tapo svarbia trijulių krepšinio žemėlapio dalimi, o šįkart Saudo Arabijos miestui teko garbė surengti 11-ąjį - paskutinį prieš finalą - „Masters“ turnyrą.

Šakių “Gulbelė” po dviejų solidžių pasirodymų iš eilės - pirmosios vietos Monrealyje ir antrosios pozicijos Nandzinge į Arabų pusiasalį vyksta kaip vieni iš favoritų.

“Esame ir kiek pavargę, ir kupini entuziazmo. Duok dieve, kad panašią formą pavyktų išlaikyti iki atrankos į Tokiją”, - keliaudamas oro uosto patikros link ištaria vienas komandos lyderių Marijus Užupis.

“Kai bandžiau juos prikalbinti užsiimti šiuo sportu, nei jie, nei galbūt aš nesupratome, kuo tai gali baigtis, kaip toli nueisime. Dabar jie pilni entuziazmo, laimi didžiulis piniginius prizus, dega noru patekti į olimpines žaidynes. Kita vertus, niekas nesupranta, koks tai didelis vargas”, - pastebėjo Šakių “Gulbelės” komandą prieš bene metus suburti ėmęsis R. Skaisgirys.

“Skrendi penkiolika valandų, naktį būni mieste, kur vyks turnyras, ryte keliesi, vakare žaidi. Kitą dieną - tas pats. Dar kitą dieną - vėl 15-os valandų skrydis. Grįžti namo, trumpai pabūni su šeima, artimaisiais ir po trijų dienų vėl skrendi. Ir taip - beveik visą pavasarį, rudenį, vasarą. O dar kokioj nors Kinijoj su niekuo susikalbėt negali. Tas vargina, reikia išmokti taip gyventi. Vyrai, atrodo, jau sugeba rasti komforto, rasti išeitis tokiose situacijose”, - sakė vienas trijulių asociacijos steigėjų.

Kai kurie egzotiški kraštai, kuriuose vyksta trijulių krepšinio turnyrai, išties pažeria kuriozų.

“Ko tik nematėm šiemet: ir viešbučių, kurie nuotraukose su langais, o nuvažiavus - be langų, ir Mongolijoj ant asilų jodinėjom. Ta egzotika kartais išsekina, kartais tenka žaisti esant beveik 40-ies laipsnių karščiui, bet mes į tai žiūrime kaip į unikalią galimybę pamatyti pasaulį darant tai, ką mėgstame - žaidžiant krepšinį”, - kalbėjo M. Užupis.

Vakarų Saudo Arabijoje esančios Džedos populiacija didesnė nei Lietuvos - joje gyvena apie keturi milijonai žmonių. Organizaciniai klausimai čia sprendžiami sklandžiai, dalyvių komfortu pasirūpinta maksimaliai - jie įsikūrę „Hilton“ viešbutyje - o varžybos vyksta ant Raudonosios jūros kranto sukonstruotoje lauko arenoje.

“Tai kuria unikalią atmosferą. Mano svajonė - turėti tokią areną Lietuvoje. Su kolegomis padarysime viską, kad ji čia atsirastų”, - apie 2500 žiūrovų talpinantį mobilų statinį prabyla R. Skaisgirys.

“Turbūt tai geriausiai įrengta renginio vieta ir geriausias turnyras, kokį mačiau šiemet. Net aš su savo ribota anglų kalba sugebėjau susikalbėti visais klausimais. Aptarnaujančio personalo čia pilna ir visi tau nori padėti. Jeigu varžybų metu eini į tualetą, tave palydi, tau atidaro duris” - apie organizatorių paslaugumą kalbėjo televizijos prodiuseris, renginio metu spėjęs pažinti ir neformaliuosius šalies aspektus.

“Apie 70 proc. moterų, ten žinoma, užsidengusios veidus, bet moterų, dirbusių aptarnaujant renginį veidai, atidengti. Tiesą sakant, buvo itin gražių moterų. Kaip iš pasakų. Jų apranga gan uždara, bet tai taip pat atrodo žiauriai seksualiai - rūbai pasiūti taip kokybiškai, kad gali matyti visus kūno linkius ir netgi tai, kuri pasididinusi krūtinę, kuri - ne. Jeigu dar prie viso šito yra aukštakulniai, tai iš viso. Jų nakties kultūra irgi atrodo kitaip. Nors alkoholio ten negausi, vien už kvapą tave galėtų pasodinti į kalėjimą, bet apie vidurnaktį visi pradeda važiuoti į miestą, susidaro netgi kamščiai, jie trunka iki trijų nakties. Pirmą kartą gyvenime pamačiau tokius dalykus kaip kolos barai. Ir jie labai daug vaikšto - kalbasi ir vaikšto”, - Saudo Arabijos kultūrą apžvelgė Rolandas.

“Mes tiek daug pamatyti nespėjome” - paklaustas apie tai, kaip Džeda atrodė žaidėjų akimis, nusijuokia M. Užupis.

“Mūsų šalies pažinimas per šią kelionę apsiribojo 11x15 metrų stačiakampiu ir poilsiu viešbuty. Tiesa, po kelionių Azijoje čia labai pradžiugino maistas - pusryčių, pietų ir vakarienės metu kartu sudėjus buvo galima rinktis iš turbūt arti šimto patiekalų.”, - kalbėjo “Uzi” pravardžiuojamas žaidėjas, jaučiantis kartėlį dėl kelią į patekimą tarp keturių geriausiųjų užkirtusio mačo.

“Gaila, kad ketvirtfinalis susiklostė taip, bet Japonijoje tikimės finišuoti stipriai”, - pridūrė krepšininkas.

“Pavyzdžiui, toks Limanas (kol kas geriausius rezultatus šiame pasaulio ture fiksuojanti komanda) „žiauriai“ džiaugėsi, kad mes gavom tą ketvirtfinalį ir net leido sau tą parodyti. Sakiau žaidėjams: nepykit dėl to, bet tą prisiminkit. Buvo ir liūdinčių. Kaip nekeista, net tokiuose kraštuose ir “Gulbelė”, ir kiti spėja rasti savo „fanų“, kurie juos palaiko, su jais fotografuojasi, vėliau jiems rašo per „feisbuką” - pridūrė R. Skaisgirys.

Paskutinis “Gulbelės” laukiantis iššūkis šiame sezone - išvyka į Ucunomiją. Ten 12 geriausių pasaulio komandų lapkričio 2-3 dienomis kovos dėl 60 tūkst. dolerių piniginio prizo. Šakių “Gulbelė” šiame sezone jau laimėjo 118,5 tūkst. dolerių, o pasaulio reitinge rikiuojasi penkta. Skaičiuojant komandos pasirodymus nuo pirmojo „Masters“ turnyro, kuriame pasirodė tik šių metų rugpjūtį, “Gulbelė” pagal demonstruojamus rezultatus ir pelnytus pasaulio turo taškus nusileidžia tik “Liman” ekipai iš Serbijos ir per šią atkarpą yra antra pasaulyje.

ELTA


Klaipėda
C. Hendersono tempiami „Šiauliai“ dramatiškai nutraukė „Neptūno“ pergalių seriją
Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurią remia „Betsson“, sekmadienį nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (8-4) pergalių serija. Po keturių pergalių iš eilės klaipėdiečiai namie 101:103 (33:26, 15:29, 20:18, 33:30) darkart sezone nusileido „Šiauliams“ (6-6).
Sportas | 3 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Šventės – džiaugsmo, skanėstų ir euforijos metas. Bet po jų dažnai ateina… nuovargis, liūdesys ar net nerimas. Emocinė sveikata po šventinio periodo – ne prabanga, o būtinybė, kad grįžti į kasdienybę su šypsena, o ne su kalėdiniu perdegimu.
Sveikata | 3 MIN.
0
Šią savaitę pasaulyje gali jaustis daugiau skubos ir informacinio triukšmo, kai sprendimai priimami greičiau nei jie spėja subręsti. Dėl sustiprėjusio noro įrodyti savo tiesą naudinga atsargiau vertinti naujienas, pažadus ir garsias iniciatyvas, ypač susijusias su politika, technologijomis ar švietimu.
Horoskopai | 7 MIN.
0
Pasaulis
Akmenė
Prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad jo susitikimas su JAV prezidentu Donaldu Trumpu Floridoje bus viešas.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Ateinančių metų planai savivaldybėms tampa savotišku pažadu gyventojams – ką bus siekiama keisti, kur bus investuojama ir kokios sritys laikomos svarbiausiomis? Akmenės rajono savivaldybės atstovai, kalbėdami apie 2026 metus, akcentuoja tris kryptis: tvarią ir „žalią“ aplinką, sporto bei poilsio infrastruktūros stiprinimą ir bendruomeninių paslaugų plėtrą.
Aktualijos | 3 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Lietuva
Lietuva
Nesvarbu, ar tai greitasis maistas, saldumynai, žalingi įpročiai ar serialų žiūrėjimas, – visi turi ydų. Elitedaily.com atskleidžia pačias slapčiausias silpnybes pagal Zodiako ženklą. Galbūt žinodami jas, galėsite lengviau atsilaikyti prieš pagundas.
Lietuva | 4 MIN.
0
Naktį per Lietuvą slinkusi audra atnešė daug nuostolių: galingi vėjo gūsiai vartė medžius, dalį gyventojų paliko be elektros, o Klaipėdos uoste teko riboti laivybą. Vėjo greitis kai kur siekė iki 31 m/s, skelbia LRT Radijas.
Lietuva | 3 MIN.
0

Pakruojis
Pakruojis
Pakruojyje susitiko Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Vladislavas Kondratovičius, Latvijos sumanaus administravimo ir regioninės plėtros ministras Raimonds Čudars bei Estijos regioninės plėtros ir žemės ūkio ministras Hendrikas Johannesas Terrasas.
Politika | 3 MIN.
0
Gruodžio 18 dieną įvyko Pakruojo rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 20 tarybos narių. Posėdžio darbotvarkėje suplanuoti 35 klausimai. Prieš prasidedant klausimų svarstymui pasveikinti gruodžio mėnesį gimtadienius šventę Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai Vida Remeikienė, Robertas Ašmanavičius ir Audrius Kazlauskas.
Politika | 5 MIN.
0

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Pasaulis
Pasaulis
Prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad jo susitikimas su JAV prezidentu Donaldu Trumpu Floridoje bus viešas.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Dėl Rusijos smūgių į Ukrainą Lenkija saugumo sumetimais naktį uždarė du oro uostus ir pakėlė į orą naikintuvus.
Pasaulis | 2 MIN.
1


Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių techninės kūrybos centro erdvės vienai nakčiai virto tikra kūrybine laboratorija ir improvizuota filmavimo aikštele. Būtent tokioje dinamiškoje aplinkoje Šiauliuose įvyko pirmosios naktinės kūrybinės dirbtuvės „Kai kalba vanduo“, skirtos vyresnių klasių moksleiviams. Iki pat ankstyvo ryto trukęs renginys tapo erdve, kurioje jaunimas galėjo laisvai kurti, diskutuoti, tyrinėti ir praktiškai pristatyti savo idėjas, ieškodami sprendimų aktualiai šiandienos problemai – gėlo vandens trūkumui ir taršai.
Verslas | 6 MIN.
0
Pastebėję, jog Šiaulių miesto įmonėms trūksta aiškumo apie jų vaidmenį galimų ekstremaliųjų situacijų metu, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Pramonės komiteto iniciatyva (pirmininkas Rolandas Gabrielaitis, UAB „Bodesa“ prezidentas), gruodžio 5 dieną pakvietė verslo atstovus į informacinį susitikimą su Šiaulių miesto savivaldybės Civilinės saugos ir mobilizacijos specialistais tema „Pasiruošimas ekstremaliosioms situacijoms: ką privalo žinoti įmonės“.
Verslas | 4 MIN.
0

Šiauliai
Joniškis
Naktį Šiauliuose policijos pareigūnai fiksavo vagystės iš parduotuvės atvejį. Įtariamasis alkoholinių gėrimų pasiėmė neteisėtai patekęs į parduotuvę – išdaužęs durų stiklą.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Joniškio rajone penktadienį apdegė šalia laužavietės stovėjęs šešiametis, rankas apdegė ir suaugęs vyras, praneša Policijos departamentas.
Kriminalai | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Šiandien siaučiantis stiprus ir gūsingas vėjas neaplenkė ir Šiaulių. Pačioje miesto širdyje – Prisikėlimo aikštėje – stovinti kalėdinė eglė galimai pajuto šios gamtos reiškinio jėga. Pasviro jos viršūnė su žvaigždės dekoracija.
Gatvė | 2 MIN.
0
Bendrovė „Via Lietuva“ praneša, kad 2026 metais ir Šiaulių apskrityje bus vykdomi valstybinės reikšmės kelių infrastruktūros projektai. Situacija yra kintanti, todėl gali būti, kad per kitais metais sąrašas gali pasipildyti naujais projektais. Kol kas „Via Lietuva“ pateikia projektų sąrašą, kuriems vykdyti jau pasirašytos sutartys arba pirkimo procedūros eina į pabaigą ir sutartys bus pasirašytos artimiausiu metu. Taigi, kokie darbai kitąmet numatyti kiekvienoje Šiaulių regiono savivaldybėje?
Gatvė | 3 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Pasiruošimo didžiosioms metų šventėms laikotarpiu automobilių spūstys šalies didmiesčiuose tampa neatsiejama kasdienybės dalimi – ir kartu papildomu streso šaltiniu. Naujas gyventojų tyrimas atskleidė realybę: beveik pusė vairuotojų prie vairo patiria didelę įtampą, ir transporto spūstys jiems tampa rimtu kantrybės išbandymu. Visgi psichologai ragina į šią situaciją pažvelgti kitaip ir spūstyse sugaištas valandas paversti sau prasmingu laiku.
Gatvė | 5 MIN.
0
Artėjant Kalėdoms Lietuvos gyventojai nesvajoja nei apie egzotines salas, nei apie snieguotas Šveicarijos slidinėjimo trasas – dažnas ruošiasi Kalėdas sutikti namuose ar lankant artimuosius. Atlikta apklausa Baltijos šalyse atskleidė, kad namuose per šventes planuoja likti 71 proc. apklaustų lietuvių, 76 proc. latvių ir net 81 proc. estų.
Gatvė | 3 MIN.
0

Šiauliai
Radviliškis
2025 metų Šiaulių rajono sporto apdovanojimų šventė sukvietė rajoną garsinusius sportininkus, trenerius, sportą mylinčius kuršėniškius ir miesto svečius. Šie apdovanojimai vyksta jau dešimtą kartą. Geriausius sportininkus, trenerius, komandas ir nominacijų nugalėtojus pagal pateiktas paraiškas renka Šiaulių rajono savivaldybės Sporto taryba.
Sportas | 3 MIN.
0
Gruodžio 16 d. laisvasis mokytojas Valerijus Belovas organizavo plaukimo varžybas mokiniams, kurie lanko trenerio neformaliojo vaikų švietimo programą „Mokymas plaukti“. Varžybose mokiniai buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes ir rungtyniavo 25 m bei 50 m nugara rungtyse. Mokiniai pasiekę geriausius rezultatus buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, o visi dalyviai saldžiomis dovanėlėmis. Mažiausiems plaukikams apdovanojimus įteikė kandidatė į plaukimo meistrus Ugnė Takuševičiūtė.
Sportas | 2 MIN.
0


Šiauliai
Radviliškis
Nors iš pirmo žvilgsnio ši „Moterims 45+“ laidos tema tiek netipinė, ilgiau pasvarsčius, ji puikiai atspindi žmogaus gyvenimo ciklą. Nuo gimimo esame lydimi žmonių, dažniausiai tėvų, apsupti jų rūpesčio ir pagalbos. Antroje gyvenimo pusėje, norisi to ar ne, dažnai tos pagalbos ir vėl prireikia. Ir dažnai ši, rūpesčio, atjautos ir empatijos reikalaujanti pareiga gula ant moters pečių.
Sveikata | 3 MIN.
0
Onkologinė liga paliečia ne tik fizinę žmogaus sveikatą, bet ir giliai veikia emocinę bei psichinę būklę. Skaičiai kalba patys už save – kasdien Lietuvoje apie 50 šeimų išgirsta vėžio diagnozę, Europoje kas minutę su ja susiduria penki žmonės. Radviliškio rajone onkologinėmis ligomis serga apie 600 gyventojų. Ši realybė lydima nuolatinių baimės, nerimo, nežinomybės, skausmo, liūdesio ir nevilties jausmų, kurie tampa kasdieniais palydovais tiek sergantiesiems, tiek jų artimiesiems.
Sveikata | 3 MIN.
0
Šiauliai
Šiauliai
Gyvenimas atvedė į Šiaulius
Veidai | 3 MIN.
0
Bažnyčių restauracija – tebesprendžiamas uždavinys Lietuvoje, bet Šiauliai buvo pirmieji, kurie sulaukė profesionalių restauratorių. Šv. Petro ir Povilo bažnyčia buvo pirmasis objektas, kuris Lietuvoje atkurtas po Antrojo pasaulinio karo. Tai buvo profesionali restauracija, nes šiems Dievo namams buvo grąžintas autentiškas vaizdas, kuriuo galima gėrėtis iki šiol.
Kultūra | 8 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Šiemet šventinis laikotarpis dovanoja ilgiau trunkantį laisvadienių laikotarpį, todėl natūralu, kad daug gyventojų savo namus paliks ilgesniam laikui – išvyks pas artimuosius, keliaus arba tiesiog praleis daugiau laiko ne namuose. Apsaugos ekspertai ir policija įspėja: būtent tokios dienos tampa aktyviu sezonu vagims, kurie pastaruoju metu elgiasi įžūliau ir veikia žaibiškai. Prie dažnesnių incidentų prisideda ir gyventojų šventinė skuba bei išsiblaškymas.
Namai | 5 MIN.
0
Lietuvoje savarankiškai dirbančių asmenų skaičiui viršijus 300 tūkst., vis daugiau kalbama ir apie jų poreikį įsigyti nekilnojamojo turto. Kelias iki nuosavo būsto savarankiškai dirbantiesiems gali būti sudėtingesnis. Finansų įstaigos, vertindamos laisvai samdomų specialistų ar smulkiųjų verslininkų paraiškas, taiko griežtesnius kriterijus, todėl norint gauti paskolą būtina kruopščiai pasiruošti, rašoma banko „Bigbank“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 5 MIN.
0

Šiauliai
Lietuva
Gyvenimas atvedė į Šiaulius
Veidai | 3 MIN.
0
Ketvirtadienio rytą, per pačias Kalėdas, Lietuvos muzikos pasaulį pasiekė skaudi žinia – mirė muzikantas, dainininkas ir legendinės grupės „Nerija“ narys Antanas Čapas.
Veidai | 3 MIN.
1


Lietuva
Lietuva
Šią savaitę pasaulyje gali jaustis daugiau skubos ir informacinio triukšmo, kai sprendimai priimami greičiau nei jie spėja subręsti. Dėl sustiprėjusio noro įrodyti savo tiesą naudinga atsargiau vertinti naujienas, pažadus ir garsias iniciatyvas, ypač susijusias su politika, technologijomis ar švietimu.
Horoskopai | 7 MIN.
0
Nesvarbu, ar tai greitasis maistas, saldumynai, žalingi įpročiai ar serialų žiūrėjimas, – visi turi ydų. Elitedaily.com atskleidžia pačias slapčiausias silpnybes pagal Zodiako ženklą. Galbūt žinodami jas, galėsite lengviau atsilaikyti prieš pagundas.
Horoskopai | 4 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Šią savaitę pasaulyje gali jaustis daugiau skubos ir informacinio triukšmo, kai sprendimai priimami greičiau nei jie spėja subręsti. Dėl sustiprėjusio noro įrodyti savo tiesą naudinga atsargiau vertinti naujienas, pažadus ir garsias iniciatyvas, ypač susijusias su politika, technologijomis ar švietimu.
Horoskopai | 7 MIN.
0
Nesvarbu, ar tai greitasis maistas, saldumynai, žalingi įpročiai ar serialų žiūrėjimas, – visi turi ydų. Elitedaily.com atskleidžia pačias slapčiausias silpnybes pagal Zodiako ženklą. Galbūt žinodami jas, galėsite lengviau atsilaikyti prieš pagundas.
Horoskopai | 4 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Kalėdos baigėsi, o šaldytuvuose ir ant spintelių dažnuose namuose vis dar pūpso kalnai maisto. Ką daryti, kad jis nenueitų perniek? Kūrybingai panaudodami likučius ne tik atsikratysite kaltės, kad maistas be reikalo atsiduria šiukšliadėžėje, bet ir sutaupysite pinigų, sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. Trūksta idėjų receptams? Štai kelios, kurios tikrai pravers.
Virtuvė | 5 MIN.
0
Lietuviškos šventės jau daugybę metų neįsivaizduojamos be vieno pagrindinių jų akcentų – kūčiukų. Kaip įdomiau likusius kūčiukus panaudoti po švenčių.
Virtuvė | 2 MIN.
0