REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Balandžio 6 d. 09:17

Trakų ligoninė atsiriboja nuo neskaidrių įtarimų

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


124503

Viešojoje erdvėje yra pasirodžiusi informacija, kad gydytoja Gabija Valauskaitė, dirbanti Trakų ligoninėje, neva bandė pardavinėti už suaukotas lėšas įgytus respiratorius.

Turime patikslinti, kad ši medikė Trakų ligoninėje dirba gydytoja rezidente ir turi budėjimus 1-2 kartus per mėnesį. Tai antraeilės jos pareigos, pagrindinė darbovietė - Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė.

Norėtumėme atsiriboti nuo neaiškių kaltinimų. Pabrėžiame, kad jokių apsaugos priemonių iš Trakų ligoninės išsinešti gydytoja negavo. Asmens apsaugos priemonės skiriamos tik personalui pacientų apžiūrai ir priežiūrai.

Tai, kad respiratoriai buvo skirti būtent pagrindinei G. Valauskaitės darbovietei Respublikinei Vilniaus psichiatrijos ligoninei, savo įraše feisbuke patvirtina ir žurnalistas Andrius Tapinas, organizavęs iniciatyvą „Laikykitės, Medikai“. Jo tvirtinimu, medikė turėjusi Respublikinei Vilniaus psichiatrijos ligoninei perduoti 100 respiratorių, nupirktų už iniciatyvos „Laikykitės, Medikai“ metu suaukotus pinigus, juos ėmėsi pardavinėti internetu po 10 eurų. Iškilus į viešumą šiems dalykams, istorija įgijo atgarsį.

Tad neskaidrumo šešėlis, metamas mūsų įstaigai, visai neatitinka tikrovės. Užtikriname visuomenę, kad visa pandemijos metu Trakų ligoninei gauta parama yra apskaitoma, naudojama pagal paskirtį, prižiūrint ir gelbstint brangiausią turtą – žmonių sveikatą.

Antanas Česnulevičius

Trakų ligoninės direktoriusREDAKCIJA REKOMENDUOJA