Šiame straipsnyje pateikiama informacija, skirta asmenims NUO 18 METŲ
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Liepos 5 d. 21:58

TOP 3 Zodiako ženklai, karščiausi lovoje

Lietuva

pixabay.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Užsienio spauda


272012

Nepaisant to, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stiprybių ir silpnybių, metas išsiaiškinti, kas karščiausi lovos reikaluose. Įvardinsime tris Zodiako ženklų atstovus, kurie pasižymi puikaus seksualinio partnerio savybėmis.

Kiekvienas mūsų skirtingai įsivaizduojame, kas daro žmogų puikiu partneriu lovos reikaluose. Tačiau bendrai, tai priklauso nuo keleto požymių: bendravimo, gebėjimo suteikti malonumą ir atrasti tarpusavio ryšį. Atvirumas ir noras eksperimentuoti sukuria erdvę tyrinėjimui, todėl laisvumas ir tuo pačiu metu gebėjimas neperžengti kito žmogaus ribų, taip pat laikomas dideliu privalumu.

Labai svarbu skirti laiko fiziniam ir emociniam intymumui – mėgavimasis preliudija ir saviraiška yra gyvybiškai svarbūs ingredientai norint gerai praleisti laiką miegamajame. Nieko nelaukdami, atskleisime karščiausius Zodiako ženklų atstovus.

pixabay.com nuotr.

1. SKORPIONAS

Be jokios abejonės, karščiausio Zodiako ženklo titulą laimi Skorpionas. Tai – aistringos ir intensyvios asmenybės. Skorpiono ženklo atstovai mėgsta fizinį ryšį ir puikiai žino, kaip įtikti miegamajame. Nuo glaustymosi iki stulbinamos kulminacijos – visada galite pasikliauti partneriu, kuris yra gimęs po šiuo ženklu. Patikėkite, tai bus nepamirštama patirtis.

Jeigu atsidursite lovoje su Skorpionu, būkite tikras, susilaikymo nebus. Jie jaučia nenumaldomą troškulį ir padarys viską, kad abu partneriai pasisotintų. Jų kūrybiškumas, entuziazmas ir aistra daro juos geriausiais meilužiais, apie kokius kada nors esate susimąstę. Tiesa, turite būti pasiruošę pasiduoti ir leisti jiems vadovauti.

2. SVARSTYKLĖS

Geriausio meilužio antrininkai – Svarstyklės. Tai pusiausvyros ir tobulos harmonijos ženklas, todėl nenuostabu, kas šio ženklo atstovai yra puikūs lovoje. Svarstyklių partneriai padarys viską, ko tik gali prireikti, kad visi linksmybių dalyviai gerai praleistų laiką. Svarstyklės subalansuoja jausmingumą ir emocinį ryšį, todėl yra puikūs, bendraujantys ir jautrūs meilužiai.

Kadangi šio zodiako ženklo planeta yra Venera, jie palaiminti gundymo dovana. Jų žaismingi pokštai, natūralus žavesys ir charizma daro juos ypatingais. Be to, Svarstyklės nemėgsta nuobodžiauti, todėl lovoje galite tikėtis kažko įdomaus.

3. AVINAS

Trečioji vieta pelnytai skiriama Avino ženklo atstovams. Avinai – aistros paženklinti. Nėra aistringesnių lovos pertnerių už Avinus. Jie ugningi, entuziastingi, turintys gilų ryšį su savo kūnu. Jų aistringas požiūris į gyvenimą persikelia ir į miegamąjį. Be to, šio ženklo atstovai labai mėgsta tyrinėti, todėl nuolat atranda kažką naujo.

Nereikėtų pamiršti Avinų egocentriškumo ir noro konkuruoti. Tai kartais gali tapti kliūtimi. Tačiau kalbant apie lovos reikalus, jų noras pamaitinti savo ego ir būti geriausiu reiškia, kad jie nebijo iššūkių ir stengsis iš paskutiniųjų. Jie padarys viską, kad jų partneris būtų maksimaliai patenkintas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA