REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Lapkričio 20 d. 15:21

Tolerancijos dieną baisogaliečiai minėjo Lietuvos Respublikos Vyriausybėje

Radviliškis

EtapliusŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybė


284008

Lapkričio 16-oji Tarptautinė tolerancijos diena. Tad Baisogalos kultūros centro teatro trupės „Arlekinas“(vadovas M. Vaitkevičius) ir jaunimo dainavimo grupės (vadovė N. Bernadickienė) kolektyvai Tarptautinės komisijos buvo pakviesti atvykti į Lietuvos Respublikos Vyriausybę ir parodyti mūsų sukurtą meninę kompoziciją „Nuo 1847 iki 1941“.

Minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną Vyriausybėje dalyvavome renginyje „Tolerancijos ugdymo centrams Lietuvoje 20 metų“. Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino visus Tolerancijos centrus, pasidžiaugė aktyvia veikla ir atkreipė dėmesį į tai, jog Tolerancija, šiandienos įvykių kontekste, yra labai svarbi.

Džiaugiamės, kad mūsų veikla buvo įvertinta – Baisogalos kultūros centre įsikūrusiam Tolerancijos ugdymo centrui įteiktas padėkos raštas, valstybės vėliava. Visus renginio dalyvius vienijo bendras susikaupimas ir pamąstymas apie žmogiškąsias vertybes, jų puoselėjimą. Išklausę pasisakiusiųjų pranešimų, pasidalinę savo patirtimis ir paminėję šią prasmingą dieną, kupini gerų emocijų vykome į namus.

Baisogalos kultūros centras labai džiaugiasi jaunuolių atsakingumu, kūrybiškumu ir dėkoja kolektyvų dalyviams ir vadovams už dalyvavimą prasmingoje veikloje.

Nuotraukos LR Vyriausybės fotografės operatorės Laimos Penek bei Baisogalos kultūros centroREDAKCIJA REKOMENDUOJA