REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Kovo 13 d. 22:06

Telšių Žemaitės dramos teatre policijos darbuotojai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Pranešimas spaudai


261575

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną jos išvakarėse iškilmingai paminėjo Šiaulių ir Telšių apskričių policijos pareigūnai.

„Raskime jėgų tinkamai ir atsakingai naudotis demokratijos galimybėmis, branginkime tai, kas telpa žodyje Lietuva, būkime sveiki ir laimingi“, - Telšių Žemaitės dramos teatre vykusiame renginyje darbuotojams linkėjo Šiaulių ir Telšių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų vadovas Ramūnas Sarapas.

Minėjime dalyvavęs muzikantas, grupės G&G Sindikatas įkūrėjas ir lyderis, patriotinių dainų autorius ir atlikėjas, įvairių socialinių bei švietimo judėjimų dalyvis, Lietuvos šaulių sąjungos narys, visuomeninkas Gabrielius Liaudanskas - Svaras pažymėjo, kad švenčiame ypatingą datą – jau trisdešim trečiąją vienybės ir patriotizmo, pergalingos kovos ir džiaugsmo dieną. Svečias kalbėjo apie istorinę atmintį ir laisvės dvasią.

Šventės proga Šiaulių ir Telšių apskričių policijos vadovas Ramūnas Sarapas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanojo vyriausiuosius tyrėjus – Jurgitą Ežerskienę, Ritą Voronec ir Vitalijų Globį. Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ skirtas specialistui Arnui Alčauskiui, vyresniajai tyrėjai Jolitai Zablockienei ir skyriaus viršininkui Ginui Pocevičiui.

Tyrėjos - Aurelija Šakalytė, Giedrė Deveikienė bei vyresnieji tyrėjai - Aurimas Paulauskas, Roberta Rubienė, Evelina Vaitkevičiūtė, Vilmantas Dabužinskas, Akvilė Mišeikienė ir Vidas Andrišiūnas apdovanoti trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“.

Devyniems darbuotojams įteiktos padėkos.REDAKCIJA REKOMENDUOJA