REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 4 d. 14:21

Tauragės rajono savivaldybės administracijos komandą papildė du nauji darbuotojai

Tauragė

Etaplius.ltŠaltinis: Tauragės rajono savivaldybės inf.


266298

Gegužės 2 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijos komandą papildė du nauji darbuotojai – statybos skyriaus specialistas Ramūnas Mockus ir Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus pakaitinė vyriausioji specialistė Rasa Kavaliauskė.

R. Mockus rengs Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų paskirstymo ir naudojimo Tauragės rajono savivaldybės susisiekimo infrastruktūros objektams finansuoti tvarkos aprašo projektą, Tauragės rajono savivaldybės susisiekimo infrastruktūros objektų, kuriuos numatoma finansuoti Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis, prioritetinių eilių projektus, analizuos Tauragės rajono vietinės reikšmės kelių ir gatvių su jiems priklausančiais statiniais techninę dokumentaciją, organizuoja darbus iš Kelių priežiūros ir plėtros programų finansavimo lėšų, skirtų Savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti (remontuoti) ir prižiūrėti, ir analizuos darbų kokybę, organizuos savivaldybės statinių statybų, rekonstrukcijų, remonto poreikį, jų eigą, rengs ir dalyvaus rengiant programas, atitinkančias miesto poreikius, ieškos galimybių optimizuoti ir tobulinti sprendinius.

R. Kavaliauskė pakeis šiuo metu vaiko priežiūros atostogose esančią darbuotoją ir specializuosis investicijų pritraukimo ir projektų įgyvendinimo koordinavimo srityje. Darbuotoja ieškos partnerių ir finansavimo šaltinių, siekiant įgyvendinti Tauragės rajono savivaldybės strateginiuose veiklos planuose patvirtintus projektus, rengs paraiškas ir jas teiks įvairiems fondams, rengs teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl sprendimų įgyvendinimo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA