REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2023 m. Vasario 6 d. 15:22

Tarptautinio projekto nauda mokiniui

Šiauliai

Medelyno progimnazijos nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


258461

Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvauja keturiuose Erasmus + projektuose. Džiaugiamės galėdami padėti mokiniams pagilinti žinias aktualiomis temomis.

Vienas iš projektų „Responsible Digital Natives“ yra skirtas saugiam skaitmeninio turinio vartojimui. Mokyklos 4 mokiniai ir dvi mokytojos dalyvavo projekto veiklose Kroatijos Zlatar Bistrica miesto mokykloje. Užsiėmimų metu mokiniai ne tik susipažino su naujais draugais, bet ir sužinojo kaip atpažinti ir išvengti suklastotos informacijos internete, išmoko kaip atlikti skaitmeninių duomenų valymą. Projekto dalyviai diskutavo bei kūrė plakatus prieš patyčias kibernetinėje erdvėje( „We are Friends, not Cyberbullies“).

Lankantis „Zicer“ inovacijų centre mokinius sudomino jo vizija ir tikslai, kurių pagrindinis padėti startuoliams - naujoms įmonėms augti. Dviejų įmonių „Gamechuck“ ir „Ding“ atstovai pasakojo apie savo veiklas. Mokinius ypač sužavėjo žaidimus kurianti įmonė „Gamechuck“.

Ypatingi buvo ir apsilankymai Technikos muziejuje Zagrebe, kuriame mokiniai patys dalyvavo eksperimentuose bei Neandertaliečių muziejuje. Jame mokiniai sužinojo apie visatos istoriją.

Kelionė paliko daug įspūdžių.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA