REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2018 m. Sausio 24 d. 11:35

Tarp korupcijai atspariausių pareigūnų – Ričardas Vasiliauskas iš Akmenės

Šiauliai

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt


27183

Vilniaus Lietuvos tūkstantmečio Rotary klubas, kartu su Policijos departamentu prie VRM, šeštus metus iš eilės organizuoja socialinę akciją „Aš neimu kyšių“, kurios metu apdovanoja korupcijai atspariausius policijos pareigūnus iš visos Lietuvos. Sausio 23 d. Nacionalinėje dailės galerijoje apdovanota 11 pareigūnų iš visos Lietuvos.

Socialinės akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į korupcijos žalą, jos mastus, o tuo pačiu – šviesti visuomenę. Ceremonijoje dalyvavęs policijos generalinis komisaras Linas Pernavas padėkojo rotariečiams už dėmesį, pasidžiaugė, kad korupcijos mąstai policijoje ženkliai mažėja.
Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas pabrėžė, kad geras policijos pavyzdys kovoje su korupcija skatina ir kitas institucijas daugiau dėmesio skirti šiai problemai spręsti.

Tarp apdovanotųjų pareigūnų šiemet – ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Ričardas Vasiliauskas. Trečius metus policijos sistemoje dirbantį pareigūną Akmenės r. PK viršininkas Arūnas Bubliauskas įvardija kaip darbštų ir iniciatyvų, atsakingai ir sąžiningai vykdantį savo pareigas. Praėjusiais metais šis pareigūnais išaiškino daugiausiai kyšių siūlymo atvejų Telšių apskrityje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA