REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Kovo 10 d. 18:00

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #7: Į „Svečio dieną“ sporto salėje Domantas pasikvietė žmoną

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


294488

Ne paslaptis, kad sveikesnio gyvenimo ar lieknėjimo kelionėje aplinkinių palaikymas yra labai svarbus. Svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ dalyvį Domantą Bagūną palaiko gausus skaitytojų būrys, draugai, kolegos ir šeima. Šį kartą „SunCity CrossFit“ sporto klube vyko „Svečio diena“, todėl laidos herojus nusprendė pakviesti žmoną į kitokio tipo pasimatymą – palaikyti kompaniją, pasportuoti kartu ir patirti kuo tris kartus per savaitę gyvena gyvenimo ritmą keičiantis vyras.

Iki iššūkio pabaigos lieka vos 20 dienų, todėl natūralu, kad Domanto galvoje ūžia permainų vėjai. Minčių chaosą suvaldyti vyrui labiausiai padeda buvimas gamtoje ir žvejyba, todėl šį kartą jis žiūrovus kviečia žvejoti kartu ir atvirauja, kokie potyriai aplanko paėmus meškerę į rankas.

Iš jaukios žvejybos žiūrovai iš karto gali nusikelti į „Šiaurės kineziterapijos kliniką“ Šiauliuose, kur D. Bagūnas aiškinasi, kaip kineziterapija gali padėti viršsvorio turintiems žmonėms, kokius pratimus galima atlikti dirbant sėdimą darbą, kodėl svarbu rūpintis laikysena ir kūno mobilumu nuo kūdikystės.

Žiūrovai naujoje laidoje gali stebėti ir Domanto treniruotę su žmona, naujų skaidulų su šaltalankiais „Eriglobe“ skonio testą, pagal kovo mėnesio mitybos planą pasigamintos kiaulienos šašlyko ragavimą bei D. Bagūno darbus namuose. Sulaukęs Etaplius.lt skaitytojos komentaro, kad tik valgo ir sportuoja, Domantas nusprendė parodyti, kad jo pareigos namuose – kur kas platesnės.

Žiūrėkite naują Svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ laidą:REDAKCIJA REKOMENDUOJA