REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Vasario 25 d. 18:00

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #5: Domantas mokosi gaminti sveiką maistą

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


293093

Artėja svorio metimo iššūkio pusiaukelė, Domantas gyvena vis aktyviau ir skaičiuoja jau beveik 8 atsikratytus kilogramus. Ne vien kilogramai džiugina laidos herojų – jo gyvenimas tampa kur kas aktyvesnis ir produktyvesnis. Šį kartą D. Bagūnas lankysis pas medikus, sportuos, pasipildys papildų atsargas ir mokysis gaminti sveiką maistą.

Šią savaitę socialinių tinklų sekėjai galėjo pamatyti tikrai daug Domanto kasdienybės. Tris kartus per savaitę vyras vyko sportuoti į „SunCity CrossFit“ treniruotes, taip pat treneriai Mindaugas ir Raimondas atsakė į žiūrovų klausimus apie miego svarbą, treniruotes, pusryčių pasirinkimus.

Naujai savaitei Domantas pasiruošė užsiimdamas mėgstamiausia veikla – puikus oras leido mėsą kepti lauke. Laidos herojus juokiasi, kad iškeptos vištienos užteko kone visai savaitei.

D. Bagūnas dar kartą apsilankė „Danys Clinic“, kur susitiko su urologu A. Zabarsku, taip pat įsigijo trūkstamų papildų „Adiadoje“.

Savaitei baigiantis, Domantas nusprendė išmokti gaminti jau pamėgtas vištienos salotas ir receptą pristatyti žiūrovams, tačiau susidūrė su sunkumais. Kokie sunkumai jo laukė – žiūrėkite naujoje svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ laidoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA