REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Vasario 18 d. 18:00

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #4: Pokalbis apie nutukimą ir sunki pirmoji grupinė treniruotė

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


292312

Svorio metimo iššūkis įsibėgėja – baigiasi jau trečia savaitė, kai Domantas gyvena sveikiau ir aktyviau. Ne kiekvienam užtenka vien tik valios, todėl šį kartą D. Bagūnas lankėsi „Danys Clinic“ ir kalbėjosi su dr. Donatu Daniu apie nutukimą ir skirtingus jo gydymo metodus. „SunCity CrossFit“ lieknėjimo iššūkio dalyvis gavo atsakymus į skaitytojams rūpimus klausimus apie mitybą.

Ką iššūkyje dalyvaujantis Domantas valgo, ką perka – projekto sekėjams itin rūpimas klausimas. Todėl šioje laidoje herojus parodė savo savaitės pirkinių krepšelį.

„Visada galvojau, kad sveikai maitintis yra gerokai brangiau, tačiau matau, kad susidaręs pirkinių sąrašą ir apsipirkęs kartą per savaitę dar ir gerokai sutaupau. Visokiems užkandžiams, ne pirmo būtinumo maisto produktams, kurie dar ir nepalankūs sveikatai, išleisdavome žymiai daugiau pinigų“, – Etaplius.lt žurnalistams atvirauja Domantas Bagūnas.

Vyras sako, kad maisto planas spalvingas, todėl dar tikrai neatsibodo patiekalai, jie skanūs, nesudėtingai paruošiami, o svoris tirpsta. Startavęs su 121 kilogramu Domantas šiuo metu jau sveria 115 kilogramų. Tuo džiaugiasi ir „Danys Clinic“ gydytojai, kurie tikina, jog mažėjantis vyro KMI teigiamai veiks ir jo sveikatą, todėl Domantui tikrai neprireiks chirurgų pagalbos. Tačiau jei kažkam valios neužtenka, o visi išbandyti metodai nepadeda, medikai papasakojo kokių dar priemonių galima imtis.

Sužinojęs, kad kūno masės indeksas KMI Domantui rodo nebe antsvorį, o nutukimą, įpročius keičiantis vyras vėl patraukė į „SunCity CrossFit“ sporto salę. Šią savaitę čia vyko ir jo pirmoji grupinė treniruotė. Tiesa, ji nebuvo lengva, tačiau laidos herojus sako, kad net ir nesugebėjus atlikti visų pratimų, jis yra žingsneliu arčiau pergalės nei buvo vakar, todėl gaminasi „Adiada“ rekomenduotą gėrimą sportui ir kimba į darbą.

Šioje laidoje skaitytojai gali išgirsti ir atsakymus į Domantui socialiniame tinkle Instagram užduotus klausimus. Visa tai ir dar daugiau žiūrėkite naujoje svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ laidoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA