REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Vasario 11 d. 17:51

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #3: Pramiegoti rytai, vitaminai ir ultragarso tyrimas

Lietuva

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.LT


291543

Svorio metimo iššūkis įsibėgėja. Visą šią savaitę Domantas gyveno intensyviu ritmu. Prakaitas sporto salėje, persekiojanti kamera namuose, vis dar nesubalansuotas miego režimas, papildų maistui pasirinkimas ir tyrimai, kurie ne itin nudžiugino iššūkio dalyvį – tik maža dalis to, ką galėsite pamatyti šios savaitės laidoje „Svorio metimo iššūkis: sveikesnis per 60 dienų“.

Ketvirtadienį buvo lygiai savaitė, kai Etaplius.lt iššūkio dalyvis Domantas Bagūnas pradėjo gyventi sveikiau. Į savo gyvenimo rutiną vyras įtraukė sportą, sveiką mitybą, jam atlikti kraujo tyrimai, jų apžvalga ir teiktos rekomendacijos.

Jei judėjimo ir mitybos įpročiai po truputį keičiasi, tai miego režimas vis dar „misija neįmanoma“. Herojui sunku eiti miegoti laiku, o rytiniai bandymai išlipti iš lovos primena filmą „Išvarymas“.

„Pradedam iš naujo...“, – žmonos raginamas lipti iš lovos sako D. Bagūnas.

Pats iššūkio herojus jaučiasi įkvėptas ir motyvuotas, labai vertina skaitytojų ir socialinių tinklų sekėjų palaikymą, taip pat „SunCity CrossFit“ trenerių indėlį.

Sporto salėje herojus stovi dar netvirta koja, bet kasdien sekasi vis geriau. Tam, kad nepritrūktų energijos bei atstatytų prarastas jėgas, papildytų savo racioną reikalingais vitaminais ir mineralais, Domantas apsilankė sporto papildų parduotuvėje „Adiada“ ir išsirinko trenerių rekomenduotus papildus. Nors subalansuota mityba tikrai nepriekaištinga, Domantui nepavyksta atsisakyti senų įpročių vartoti padažus ir pagardus, tad čia „Adiada“ turėjo sprendimą – pasiūlė bekalorių padažų, kuriuos jis be sąžinės graužaties galės pilti ant savo grikių ar vištienos, naudoti marinatams.

Šį kartą D. Bagūnas apsilankė ir pas gydytojus. Sekėjai ne kartą teiravosi, ar iššūkis saugus, ar toks fizinis ir emocinis krūvis nepakenks iš pagrindų viską keičiančiam Domantui. Etaplius.lt komanda rūpinasi savo herojumi, todėl jį nusiuntė į „Danys Clinic“, kur vyras susitiko su dietologe Kristina. Čia jie aptarė „Medicina Practica“ kraujo tyrimų rezultatus, pakalbėjo apie besikeičiančius įpročius ir net atliko ultragarso tyrimą, kurio metu Domantui buvo patikrinti vidaus organai.

Visa tai ir dar daugiau žiūrėkite laidoje „Sveikesnis per 60 dienų“. Etaplius.lt primena, kad tie, kurie palaiko Domantą rinkdami žingsnius, gali ir toliau tai daryti – projekto eigoje laukia vertingi prizai. Na, o šios savaitės iššūkis paskelbtas laidos pabaigoje. Gero žiūrėjimo!REDAKCIJA REKOMENDUOJA