REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Vasario 4 d. 17:52

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #2: Paskutiniai balandėliai ir pirma treniruotė

Lietuva

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.LT


290997

Šią sausio ir vasario sankirtos savaitę Domanto gyvenimo būdas pasikeitė. Dar suvalgęs paskutinius mamos gamintus balandėlius, laidos „Sveikesnis per 60 dienų“ herojus jau keliavo atlikti įvairių sveikatos tyrimų ir skubėjo į pokalbį su treneriais bei pirmąją savo treniruotę.

Nors savaitės pradžioje iššūkis dar nebuvo prasidėjęs, Domantas į kavą jau nebedėjo cukraus, vakare rinkosi salotas, bet mamos balandėlių pietums dar neatsisakė. Juos pasirinko kaip paskutinį mėgiamą patiekalą prieš pradedant sveikai ir subalansuotai maitintis.

Dar prieš iššūkį Domantui buvo atlikti pilni kraujo tyrimai „Medicina Practica“ laboratorijoje, taip pat jo būklė patikrinta biorezonansinės diagnostikos aparatu. Tyrimai atskleidė, kad sveikiau gyventi pasiruošusiam vyrui trūksta įvairių vitaminų ir mikroelementų, taip pat, kad prasti mitybos įpročiai yra gerokai užteršę organizmą, todėl ne tik kūno apimtimis, bet ir sveikata reikėtų susirūpinti.

Prieš pat prasidedant iššūkiui D. Bagūnas susitiko su savo treneriais iš „SunCity CrossFit“, aptarė sporto ir mitybos planą, o vasario pirmąją jo jau laukė treniruotė.

Kaip sekėsi treniruotėje, ką apie savo sveikatą išgirdo Domantas – naujoje „Sveikesnis per 60 dienų“ laidoje.

O tiems, kurie nori prisijungti prie sveikesnių įpročių formavimo, Domantas meta iššūkį: vasario 5-11 dienomis laidos herojus kviečia kasdien nueiti po 10 000 žingsnių, o savo rezultatus kelti į Instagram stories ir žymėti Etaplius.lt. Aktyviausi dalyviai projekto eigoje bus apdovanoti puikiais prizais!REDAKCIJA REKOMENDUOJA