REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Balandžio 7 d. 17:57

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #11. Finišas: Ištirpę 13 kilogramų ir laimingesnis Domantas

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


296977

Šis sekmadienis – paskutinis Domanto ir žiūrovų susitikimas. Svorio metimo iššūkis „Sveikesnis per 60 dienų“ balandžio 1 dieną pasiekė finišą, tačiau projekto herojus sustoti neketina. Sulaukęs komplimentų iš „SunCity CrossFit“ trenerių, pasitikrinęs sveikatą „Danys Clinic“, padėkojęs „Adiada“ darbuotojai Laimai už kantrybę ir rūpestį, Domantas dėkoja ir visiems ją palaikiusiems laidos žiūrovams bei socialinių tinklų sekėjams.

2 mėnesiai, 60 dienų, maistą, sportą, aktyvumą fiksuojanti operatoriaus kamera, gausybė patarimų, kritikos ir palaikymo. Taip nuo vasario 1 dienos gyveno Domantas Bagūnas. Prieš projektą svėręs kone 122 kilogramus, dabar jis džiaugiasi svarstyklėse šviečiančiais 109 kilogramais.

„Šis projektas buvo unikalus. Kada daugiau būčiau sugalvojęs taip išsamiai pasitikrinti sveikatą? Iš ko būčiau gavęs daugiau priežiūros? Kas būtų padėjęs formuoti įpročius ir suvokimą? Savo kelionę aš dar tik pradėjau. Iki sveiko ir stipraus kūno man dar reikės nemažai padirbėti, tačiau tai buvo puikus startas. Degu noru toliau sportuoti, prižiūrėti, ką dedu į burną. Tikiuosi vasarą pasitikti jau dviženkliais skaičiais svarstyklių ekrane. Liko dar du mėnesiai, bet juk pamačiau, kad per du mėnesius galima pasiekti labai daug! Ačiū visiems, kas sekmadienio vakarus leido prie kompiuterio ar telefono ekranų ir palaikė, skatino, pagyrė ar pakritikavo. Tai suteikė dar daugiau jėgų siekti savo tikslų“, – sako Domantas.

Paskutinę svorio metimo iššūkio laidą „Sveikesnis per 60 dienų“ žiūrėkite čia:REDAKCIJA REKOMENDUOJA