REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Balandžio 1 d. 17:59

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #10: artėjantis finišas ir popietė su kolegomis

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


296681

Priartėjo svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ finišo tiesioji. Balandžio 1 dieną laidos herojus Domantas Bagūnas baigė savo 60 dienų kelionę. Šioje laidoje galėsite stebėti paskutinę treniruotę, tyrimus, papildų užsakymą bei kolegų atsiliepimus apie Domantą ir jo dviejų mėnesių iššūkį.

Šiandien ryte Domantas atsibudo jau baigęs savo iššūkį, tačiau kaip jam sekėsi paskutinę savaitę? Laidos herojus lankėsi „Medicina Practica“ laboratorijoje, kartu su Natalija Glazunova iš „Skonio burtai“ atliko pakartotinį biorezonansinį tyrimą, sportavo paskutinėje treniruotėje „SunCity CrossFit“ sporto klube, užsisakė reikalingų papildų iš „Adiada“ bei išgirdo, kaip jį per visą iššūkį matė kolegos.

„Iš tiesų labai didžiuojuosi Domantu, jo pasiekimais, tvirta valia, atsakomybe. Ir džiugu, ir liūdna, kad projektas baigiasi, tačiau net neabejoju, kad asmeninis iššūkis Domantui tęsis“, – sako projekto režisierė, iššūkio dalyvio žmona Irma Bagūnė.

Kaip Domantui sekėsi šią savaitę stebėkite naujoje svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ laidoje, o paskutinę laidą, kur bus aptarta dalyvio fizinė būklė žiūrėkite balandžio 7 dieną.REDAKCIJA REKOMENDUOJA