REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2021 m. Sausio 14 d. 07:55

Švietimo politiką Joniškio rajone formuoja nauja vedėja

Šiauliai

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


161644

Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui vadovauti pradėjo Asta Žilinskienė. „Džiaugiuosi energija, patirtimi ir dalykišku požiūriu, kurį atsinešė Asta. Mums pasisekė, kad švietimo politiką rajone formuos žmogus, kuris praėjo visus etapus švietimo sistemoje ir puikiai žino tiek kaimo, tiek ir miesto moksleivių bei mokytojų lūkesčius“, – pristatydamas Astą  rajono švietimo bendruomenei kalbėjo rajono meras Vitalijus Gailius.

Šiaulių pedagoginiame institute Asta įgijo Socialinių mokslų (edukologijos) bakalauro kvalifikacinį laipsnį, fizikos ir matematikos mokytojo kvalifikacinį laipsnį. 2005 m. Šiaulių universitete baigė vadybos studijų programą ir įgijo Vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Didelę akademinę patirtį Asta sukaupė dirbdama matematikos, fizikos mokytoja Joniškio „Aušros“ gimnazijoje, nuo 2017-ųjų metų ji ėjo Joniškio rajono Gasčiūnų pagrindinės mokyklos direktorės pareigas.

„Žinau, kad tai bus nauja patirtis, esu pasiruošusi priimti naujus iššūkius. Tikiu, kad mano turimomis žiniomis ir gebėjimais galėsiu prisidėti prie švietimo, kultūros ir sporto sričių tobulinimo. Pirmoji savaitė prabėgo labai greitai. Akivaizdu, kad darbo yra ir bus labai daug, tačiau tikiu, kad viską galima padaryti, jei yra daroma ir dirbama komandoje“, – mintimis po pirmosios darbo savaitės dalinosi Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja.

Prieš keletą dienų darbus pradėjusi vedėja prioritetą teikia glaudesniam bendradarbiavimui tarp švietimo, kultūros ir sporto įstaigų ir tiki, kad svarbiausia bendravimo dėka visose situacijose pasiekti susitarimo.

Joniškio rajono savivaldybės vadovai Astai nuoširdžiai linki sėkmės šiose atsakingose, daug sričių apimančiose pareigose ir skatina savo įgūdžius ir įgytas kompetencijas realizuoti tobulinant labai svarbaus savivaldybės administracijos skyriaus veiklą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA