REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2017 m. Lapkričio 12 d. 08:50

Šventė Molėtų krašto verslininkams: „kad Aukščiausiasis išgirstų... ir laimintų“

Utena

Nominantai Jono Bareikio nuotraukos

JONAS BAREIKISŠaltinis: Etaplius.lt


19957

Penktadienio pavakarę, kai daug kas jau mintimis buvo namuose, Molėtų krašto verslininkai, „Verslo nominacijų“ iniciatoriaus ir organizatororiaus Molėtų turizmo ir verslo centro (TVIC) pakviesti, skubėjo į Kulionių kaime esantį Etnokosmologijos centrą, kur vyko „Verslo nominacijų“ verlsininkų pagerbimo šventė. Tradiciniu tapusį nominantų rinkimą ir apdovanojimą jau penktą kartą surengė Molėtų TVIC ir Molėtų krašto laikraštis „Molėtų vilnis“.


Foto galerija:

imgp2522.jpg
imgp2547.jpg
jolanta-ir-kestutis-juocepiai.jpg
20171110-1832491.jpg
20171110-nom.jpg
img-9-605.jpg
img-9586.jpg
img-9602.jpg
img-9609.jpg
img-9617.jpg
img-9628jjj.jpg
img-9591cimbaras.jpg

Beje, nominacijų įteikimas kasmet vyksta vis kitam rajono kampely - šiemet „arčiau dangaus“. Kažkas yra pasakęs, jog „Gerus darbus ir Dievas laimina“- galbūt todėl ir pasirinkta nominantų apdovanojimo vieta - Etnokismologijos centro kupolinėje salėje, iškilusioje daugiau kaip trisdešimt metrų link dangaus, ir buvo pasirinkta ne atsitiktinai - „kad Aukščiausiąsis išgirstų... ir laimintų“

Beje, tądien buvo minima Verslo diena, todėl jubiliejinė šventė vykstanti čia, arčiau dangaus ir žvaigždžių, suteikė dar daugiau šventiškumo ir iškilmingumo. Vakaro šeimininkė Vaida Saugūnienė (Molėtų kultūros centro renginių organizatorė) verslininkus-darbdavius pavadino „verslo žvaigždėmis, spindinčiais mūsų Molėtų krašte“. Pask jos, „Jūsų idėjos ir darbai vilioja, skatina kurti, eiti į priekį, taip įrodydami, kad Lietuvoje verta gyventi ir dirbti“.

Šventės pradžioje visus susirinkusius, kandidatavusius į nominacijas ir nominantus, bei šventės svečius: LR Seimo narį Petrą Čimbarą, Molėtų rajono merą Stasį Žvinį, rajono savivaldybės administracijos direktorių Saulių Jauneiką, Sodros Utenos skyriaus direktoriaus pavaduotoją Vidmantą Stankevičių, Valstybinės mokesčių inspekcijos Molėtų poskyrio vedėją Alfoną (tikrai vardas ALFONAS) Kvedį, Lietuvos darbo biržos Molėtų skyriaus vedėją Rimvydą Kazlą, Molėtų krašto verslininkų asociacijos tarybos narį Vytį Štelbį, sveikino idėjos sumanytoja ir vykdytoja Molėtų TVIC direktorė Daiva Kulienė.

Molėtų r. savivaldybės meras Stasys Žvinys, padėkojęs už gerą idėją, pasidžiaugė, jog rajone nelikus didžiųjų darbdavių- verslo įmonių, smulkiosios įmonės, tapusios darbdaviais, pasiekia neblogų rezultatų, sugeba išsilaikyti negailestingoje verslo rinkoje.

LR Seimo narys Petras Čimbaras prisipažino, jog puikiai atsimenąs, kokia yra smulkaus verslininko duona. Jo manymu, „tik bendromis pastangomis centrinės valdžios, įstatymų leidėjų ir vietos valdžios pagalba, parama smulkieji verslininkai sugebės panešti ant jų pečių gulančią nelengvą naštą. Beje, Valstybinės mokesčių inspekcijos Molėtų poskyrio vedėjas Alfonas Kvedys pasidžiaugė, jog molėtiškiai verslininkai yra geri mokesčių mokėtojai.

Susirinkusius sveikino Lietuvos astronomas, Etnokosmologijos muziejaus direktorius, Molėtų garbės pilietis, daktaras Gunaras Kakaras, kuris praskleidė paslaptį, jog po metų muziejus bus dar patrauklesnis - baigus pradėtą vykdyti dar vieną pertvarkos projektą.

Beje, šiais metais nominacijų nugalėtojai buvo rinkti šiek tiek kitaip: "Vilnies" skaitytojų balsai sudarė 50 proc. konkursinio balo, o kitus 50 proc. nulemė Molėtų TVIC suburta kompetentinga socialinių partnerių vertinimo komisija.

„Verslo dosna niminacijai buvo trys pretendentai – už nuolatinę paramą Molėtų krašto žmonėms, visuomeninėms organizacijoms ir kitiems. Tarp visų 4 nominuotų vyko intensyvi kova. Džiugu, kad visos šios įmonės yra aktyvūs rėmėjai.

Ši nominacija buvo įteikta UAB „Hoda“ (Vadovas, Raimundas Gražys), kurios produkcija žinoma ir už Respublikos ribų.

Verslo vilko“ nominacija, dėl kurios tarpusavyje varžėsi 7 įmonės, buvo apdovanota UAB „Langvija“ (Vadovas, Teisutis Žibas).

Dėl „Sodžiaus verslininkas“ (už sėkmingai vystomą verslą kaime) nominacijos varžėsi 4 verslininkai. Nominacija buvo įvertinas Molėtų rajono vartotojų kooperatyvas (Administracijos Direktorė Danutė Liutkevičienė)., kuri, atsiėmusi nominaciją, prisipažino, jog „reikia daug sumanumo ir pastangų, siekiant išsilaikyti rinkoje prieš stambiuosius prekybininkus“.

„Verslo bitė“ nominacijojeuž sėkmingai vystomą verslą susikūrus darbo vietą sau arba sukūrus labai mažą ar mažą įmonę, grupėje dėl šios nominacijos varžėsi 8 verslininkai. O daugiausiai vertinimo balų surinko ne tik molėtiškiams gerai pažįstamas I. Svilainis (batsiuvys)

„Verslo pirmokas“ nominacijoje „už sėkmingai pradėtą verslą per pastaruosius dvejus metus“ konkuravo 8 verslo įmonės. Nugalėtoju tapo UAB "Rugija“ (kavinė "Slibino slėptuvė", vad. J.Palubinskas).

Už sėkmingai vystomą šeimos verslą. „Verslo šeima“ nominacijos varžėsi 8 verslininkai.Nominantais tapo Jolanta ir Kęstutis Juočepiai (parduotuvė „Skrydis“)

Apie dar vieną nominaciją tikriausiai mažai kas žinojo. Nominaciją „Ačiū“ įteikė pati Daiva Kulienė (Molėtų TVICdirektorė) - ji buvo įteikta „Molėtų vilnies“ redaktorei Jolantai Valentinavičienei už partnerystės metus, vykdant šį sumanymą.

Muzikinę dovaną - dainas ir melodijas, ne tik nominantams, bet ir visiems dalyvavusiems šventėje dovanojo grupė „Solo plius“ (Birštonas).

Tokia jau realybė, jog šventės turi pradžią, bet turi ir pabaigą... taip buvo ir šį kartą.

Apie neeilinę pavakarę nominantams primins įteiktos meniškai apipavidalintos taurės (tautodailininkės Dalios Stalauskienės) ir nuotraukos...REDAKCIJA REKOMENDUOJA