REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svajonių šuo2023 m. Liepos 23 d. 20:15

SVAJONIŲ ŠUO.  Šiurkščiaplaukis triušinis taksas – išskirtinio charakterio šuo

Lietuva

Ugnė UrbonėŠaltinis: Etaplius.LT


273494

Ar laida apie svajonių šunį galėtų apsieiti be taksų? Bent jau šios veislės šalininkai tikrai atsakytų – „NE“. Susipažinę su šiurkščiaplaukiu triušiniu taksu Žirniu ir jo šeimininke Karina, galėtume jiems paantrinti. Tai – nuostabaus grožio ir išskirtinio charakterio šuo.

Žvitrus, gyvybingas, draugiškas, nuotaikingas, aktyvus – epitetus apie Žirnį galėtume vardinti ir vardinti. Keturkojo šeimininkė atvira – šis taksas išsyk pavergė jos širdį. Šiurkščiaplaukio triušinio takso paieškos prieš dvyliką metų atvedė net iki tolimojo Krasnodaro. Jų populiarumas mūsų šalyje vangiai auga iki šių dienų. Paklausta kodėl, Žirnio šeimininkė Karina tik gūžčioja pečiais.

Žirnis visada sulaukia daug dėmesio iš aplinkinių, visi komentuoja, kad tai labai gražus šuo, bet trumpaplaukiai taksai kažkodėl yra užkariavę žmonių širdis ir yra ženkliai populiaresni“, – sako pašnekovė.

Daugiau apie šiurkščiaplaukį triušinį taksą Žirnį ir šios veislės ypatybes sužinosite naujausioje „Svajonių šuns“ laidoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA