REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svajonių šuo2023 m. Birželio 18 d. 19:57

SVAJONIŲ ŠUO. Katahulos leopardiniams šunims reikia duoti darbo

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


270349

Šį kartą „Svajonių šuo“ laidos vedėja Emilija susitiko su Katahulos leopardinius šunis auginančia bei veisiančia Ligita Baltrušaitiene ir vienu iš jos keturkojų Tango. Šis retos Lietuvoje veislės šuo ir aktyvus, ir meilus, tačiau tuo pačiu, pagal prigimtį, tikras medžiotojas.

Ligita pasakoja, kad tokių šunų Lietuvoje nėra daug. Veislė gana įnoringa, mat jei neduosi šiems šunims veiklos ir darbo – jie susiras veiklos patys, o jų veikla vargu ar nudžiugins šeimininką.

Nors laidoje galima pastebėti, kad Tango ypatingai meilus šuo, ši veislė yra labiau ne šeimos, o vieno šeimininko šuo, tad ne jo šeimos rato atstovai Tango yra tiesiog neįdomūs. Katahulos leopardiniai šunys puikiai sutaria su savo šeimoje augančiais vaikais ir kitais gyvūnais, tačiau, pamatę svetimą katę, tikrai gali ją vytis. Taip išreiškiama jų medžioklinė prigimtis.

Ar populiarėja šie šunys Lietuvoje, iš kokios šalies atkeliavo Tango bei kokiomis dar savybėmis pasižymi Katahulos leopardiniai šunys – naujoje Etaplius.lt laidoje Svajonių šuo“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA