REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svajonių šuo2023 m. Liepos 30 d. 20:00

SVAJONIŲ ŠUO. Greihaundai – greičiausi šunys pasaulyje

Lietuva

Ugnė UrbonėŠaltinis: Etaplius.LT


274083

Gracingas, aristokratiškas, greitas ir be galo žavus. Toks yra Grafas – šios „Svajonių šuns“ laidos herojus. Greihaundo veislė Raimondą Avlosevičių traukė jau kuris laikas, bet, kaip pats sako, susitikus jo ir Grafo akims – klausimų neliko.

Greihaundo veislės šunys pasaulyje žinomi kaip lenktyniniai. Tiesa, Grafo šeimininkas pabrėžia, kad šios veislės atstovai – greiti trumpo nuotolio varžybose, maratonai esą tikrai ne jiems. Raimondas mėgsta aktyvų laisvalaikį ir vylėsi radęs bėgiojimo kompanjoną, bet, pasirodo, šeimininkui įprasti bėgimo nuotoliai jo keturkojui tiesiog per ilgi.

Nepaisant to, Grafas, lydimas savo šeimininko, dalyvauja įvairiose šunų lenktynėse. Paprastai trumpus nuotolius varžybose bėgantis greihaundas kol kas Šiaulių apskrityje yra nepralenkiamas. „Lauksime konkurenų varžybose“, – juokiasi Raimondas.

Grafo šeimininkas atskleidžia, kad greihaundų veislė laikoma reta. Tai – dideli ir gana aktyvūs šunys, kurių laikymas bute gali būti komplikuotas. Kodėl? Viską apie šios veislės ypatumus sužinoste naujausioje „Svajonių šuns“ laidoje.

Jums gali būti aktualu: šunų maistasREDAKCIJA REKOMENDUOJA