REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Rugsėjo 7 d. 15:53

Susitikimas su Zarasų rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnais

Zarasai

Etaplius.ltŠaltinis: Zarasų rajono savivaldybė


277445

Rugsėjo 5 d. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė ir administracijos direktorius Aurelijus Banys Savivaldybės Mažojoje salėje susitiko su rajono Savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnais.

Statybos ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė Živilė Mikniuvienė seniūnams pristatė Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano sprendinius.

Plano organizatorius – Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Plano rengėjas: UAB „Atamis”

Susitikimo metu seniūnai teiravosi apie seniūnijose esančių medicinos punktų ateitį. Rajono Savivaldybės vicemerė Olga Podolskienė informavo, kad medicinos punktų uždaryti neplanuojama. Jie įeis į kuriamo Zarasų rajono savivaldybės Sveikatos centro sudėtį. Tačiau ateityje, jeigu medicinos punktai nebegalėtų funkcionuoti dėl gydytojų trūkumo, veiks mobili komanda. Pagal grafiką į nustatytą rajono vietovę su mikroautobusu atvyks slaugytojas, socialinis darbuotojas, kineziterapeutas, kurie galės vietoje apžiūrėti pacientus ir atlikti reikiamus tyrimus.

Taip pat buvo aptarta ir rajono kelių būklė. Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas informavo, kad bus perskaičiuotas rajono Savivaldybės biudžetas bei skiriamos papildomos lėšos seniūnijų kelių žvyravimui. Kiekvienas seniūnas pristatė savo seniūnijos problemas, kelių žvyravimo poreikį. Zarasų rajono savivaldybės specialistai nuolat komunikuoja su Lietuvos automobilių kelių direkcija, siekiant, kad rajono keliai kuo greičiau būtų tvarkomi.

Susitikimo pabaigoje Statybos ir urbanistikos skyriaus vyresnioji specialistė Eugenija Keturkaitė informavo, kad jau greitu metu Zarasų rajono savivaldybėje bus pastatyti tekstilės konteineriai. Taip pat priminė seniūnams želdynų ir želdinių šalinimo tvarką.REDAKCIJA REKOMENDUOJA