REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2020 m. Sausio 15 d. 09:03

Susitikimas su projekto „Lyderių laikas“ atstovais

Šiauliai

Reporteris OdetaŠaltinis: Etaplius.lt


113560

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė susitiko su projekto „Lyderių laikas“ atstovais, Nacionalinės švietimo agentūros stebėsenos ir ugdymo turinio ekspertais dr. Pranu Gudynu ir Egle Melnike, Vilniaus švietimo pažangos centro švietimo veiklos vadove Genovaite Kyne.

Susitikimo metu kalbėta apie projekto „Lyderių laikas“ veiklą, naudą savivaldybei, jo įtaką gerinant ugdymo kokybę ir mokinių pažangą. „Šiandien švietimas turi būti atviras visuomenės poreikiams ir padėti mokiniams pasirengti sparčiai kintančiam gyvenimui,“ – kalbėjo švietimo stebėsenos ir ugdymo turinio ekspertas dr. Pranas Gudynas.

Rajono meras akcentavo, kad mokymai yra prasmingi, nuo mokytojų kompetencijos priklauso bendras mokyklos fonas, kuris yra labai svarbus ne tik personalui, mokyklai, bet ir moksleiviams. Kalbėta apie švietimo politiką, išaugusį lyderių poreikį ugdymo įstaigoms, mokytojų bei vadovų kompetencijų tobulinimo galimybes.

„Lyderių laikas“ – tai nacionalinis švietimo projektas, kurį vykdo Švietimo ir mokslo ministerijos Nacionalinė švietimo agentūra, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Šiuo projektu siekiama tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką bei besimokančiųjų mokymosi kokybę, gerinti mokyklų vadovų ir mokytojų kompetencijas tam, kad gerėtų mokinių pasiekimai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA