REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Gruodžio 8 d. 16:44

Sukčiai naudojasi M. Mikutavičiaus veidu: dainininkas įspėja nepatikėti pažadais

Vilnius

Dmitrijaus Radlinsko (alfa.lt) nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


157489

Žinomas dainininkas Marijonas Mikutavičius įspėja gerbėjus: internete jo veidu dangstosi sukčiai. Įvairiuose skelbimų puslapiuose reklamuojama, esą M. Mikutavičius Kalėdų proga padovanos po kelis tūkstančius eurų.

130449396-10225106106424900-7363772873990837286-n.jpg

„Paskatintas rimtesnių bičiulių noriu atbaidyti visus nuo nesąmonių darymo ir dar kartą perspėti, kad niekas nepasimautų ant internetinių sukčių ir smulkių niekšelių.

Devyniasdešimt devyniais atvejais iš šimto esu akivaizdžiai per durnas visoms pelną generuojančioms piniginėms operacijoms, todėl eikit pro šalį pro bet kokį paveiksliuką, kur esu vienam kibire su eurais. Net jeigu kada ir pasisektų kur nors investuoti, velnią aš ten jums pasakočiau, kaip tai padariau. Būkit atsargūs.

P.S. Ir pagaliau, tik per mano lavoną, kad turėtume šitaip nupuoštą eglę“, – nestokodamas humoro savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pareiškė dainininkas.

Paskatintas rimtesnių bičiulių noriu atbaidyti visus nuo nesąmonių darymo ir dar kartą perspėti, kad niekas nepasimautų...

Posted by Marijus Mikutavicius on 2020 m. gruodžio 8 d., antradienis

Atvejų, kuomet sukčiai prisidengia žinomų žmonių veidais, pasitaikė ir anksčiau. Štai praėjusiais metais pasinaudodami žinomo laidų vedėjo Andriaus Tapino vardu sukčiai ragino investuoti į kriptovaliutas. 

A. Tapinas savo „Facebook“ paskyroje sekėjams teigė kreipęsis į teisėsaugą. Žurnalistas gavo atsakymą, kad dėl klastojamo turinio naudojantis jo vardu bus kreiptasi į užsienio partnerius, nes atakos yra vykdomos iš užsienio.

„Aš neprekiauju kriptovaliutomis, televizijoje nepasakoju, kaip greitai praturtėjau ir negąsdinu didžiųjų bankų. Tai yra sukčiai - nusikaltėliai, kurie nori išvilioti iš jūsų pinigus. Tai, ką jūs matote naujienų portaluose, „Youtube“ ar „Facebook“ yra nusikalstama veikla, apie ją reikėtų pranešti. Nežinau, kaip galima tuo patikėti, bet labai prašau, dabar jau turbūt labai labai prašau - įjunkit smegenis ir netikėkit“, – sakė A. Tapinas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA