REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Vasario 24 d. 14:23

„Sūduvos“ kelionės autobusu – „Pokemonai“, knygos ir varžovų analizė (VIDEO)

Marijampolė

BC "Sūduva" nuotrauka

Ričardas PasiliauskasŠaltinis: Etaplius.lt


29738

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės įsikūrusios pačioje Suvalkijos širdyje – Marijampolėje, todėl yra viena iš daugiausiai keliaujančių komandų čempionate.

Kelionėse autobusu komanda gali praleisti nuo 1 iki 4 valandų, tad ką gi veikia šalies čempionės ilgose kelionėse? Pamatykite kaip atrodė „Sūduvos“ kelionė į Šiaulius.

Pradėkime nuo vyr. trenerio, kuris neįsivaizduoja savo kelionės be išmaniojo telefono ir belaidžių ausinių, kurių pagalba išnaudoja laiką kelionėse produktyviai ir analizuoja varžovų žaidimą. Tam puikiai tinka „Youtube“ platforma, kurioje yra daug LMKL rungtynių.

Amerikietė Danielle McCray yra didelė animacinių serialų fanė, todėl šiai kelionei rinkosi žiūrėti animacinį serialą „Pokemonai“. Kita legionierė Stephanie Gardner turi savo ranka rašyta nedidelį sąsiuvinį, kuriame konspektuoja komandos ir varžovų žaidimą bei ruošiasi rungtynėms taktiškai.

Naujokė Sidney dar išgyvena aklimatizacinį periodą, todėl beveik visos kelionės metu miegojo.

Tarp krepšininkių populiarūs išmanieji įrenginiai, kuriuose telpa viskas – nuo mėgstamų filmų ar serialų iki stalo žaidimų. Nemažiau populiarūs yra ir įvairūs skaitiniai.

Justina Matuzonytė pasirinko Laurent Gounelle knygą „Dievas visada keliauja incognito“, o Rita Milieškienė nepraleido progos pagilinti kulinarinius įgūdžius naujausiame „Beatos virtuvė“ leidinyje.

O štai Grytė Markevičiūtė ir Ligita Tamutytė atranda laiko ir grožio procedūroms. Ligita savo komandos draugei supynė įspūdingą šukuoseną.

Video iš autobuso, kaip atrodo įprastinė „Sūduvos“ kelionė:

https://www.youtube.com/watch?v=F1-vK3ZftnYREDAKCIJA REKOMENDUOJA