REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Rugsėjo 1 d. 15:03

Su mokslo ir žinių diena pasveikinta rajono švietimo bendruomenė

Joniškis

Joniškio rajono savivaldybės administracijos ir Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Joniškio rajono savivaldybė


244630

Rugsėjis ypatingas, nes dovanoja gražią ir prasmingą šventę – Mokslo ir žinių dieną. Rugsėjo 1-oji – diena, plačiai atverianti vartus į nelengvą, tačiau kartu ir labai įdomų pažinimo, mokslo ir naujų patirčių pasaulį. Tai diena, ženklinanti naują pradžią visai švietimo bendruomenei – tiek mokiniams, tiek pedagogams, tiek ir mokinių tėvams.

Rugsėjo 1-ąją Joniškio rajono savivaldybės vadovai lankėsi visose rajono mokyklose ir sveikino su Mokslo ir žinių diena bei linkėjo puikios mokslo metų pradžios.

„Rugsėjo 1-oji – didelių darbų, idėjų, naujų tikslų ir patirčių pradžia. Mokykloje svarbiausiasis yra mokinys ir jo gerovė, o ne pastatai, sienos ar stogas. Mokiniai, aukite, tobulėkite, siekite savo tikslų ir įgyvendinkite juos iki galo“, – sveikindamas moksleivius, kalbėjo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Renginių metu įteikti Joniškio rajono mero padėkos raštai:

  • Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokytojai Birutei Spirgienei už atsakingą, ilgametę pedagoginę veiklą, mokinių kūrybinių galių atskleidimą, sėkmingą mokinių paruošimą konkursams;
  • Joniškio rajono Žagarės gimnazijos mokytojai Elenai Gurskienei už ilgametį nuoširdų darbą ir svarų indėlį ugdant Žagarės gimnazijos mokinius.

Tegul naujieji mokslo metai būna sėkmingi, kūrybingi ir išradingi kiekvienam švietimo bendruomenės nariui. Linkime sėkmės žengiant mokslo, žinių bei pažinimo keliu!REDAKCIJA REKOMENDUOJA