REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Balandžio 17 d. 15:57

Su drauge susipykusi Monika Kvietkutė neteko verslo: patyrė išdavystę, kentė įžeidinėjimus

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


298413

Žymi verslininkė, dainininkė Monika Kvietkutė patyrė dvigubą netektį – susipyko su geriausia drauge ir neteko verslo. Prieš metus drauge nėrusios į naują laisvalaikio aprangos verslą, moterys šiandien deda tašką ne tik jų draugystės, bet ir bendro verslo istorijoje. Apie įvykusį konfliktą moteris pasakojo „KK2“ laidoje.

„Pasitvirtino taisyklė. Ne tik, kad negalima daryti verslų su draugais, nes ir to, ir to netenki esant kažkokiems nesutarimams. Ir kitas dalykas, mano toks asmeninis, ką parodau per televiziją kartu šalia manęs, to nebėra mano gyvenime“, – „KK2“ laidoje kalbėjo M. Kvietkutė.

Moterys buvo ne tik geros draugės, bet ir verslo partnerės – kartu kūrė drabužius. Pristatydamos naują verslo idėją, abi tvirtino, kad yra itin artimos, sakėsi esančios lyg šeima. Pradėjusios verslą, Monika ir Greta pasidalijo atsakomybėmis: Monika reklamavo prekės ženklą, o Greta tvarkė kitus reikalus. Tačiau verslui augant tarp moterų kilo įtampa, prasidėjo nesutarimai.

„Pradėjau jausti per laiką, kad esu neįvertinta, pradėjo visokios kalbos sklisti. Galų gale tiesiog sulaukiau tokių nemalonių frazių, kad aš esu niekas, kad čia dėl manęs kai kurie net nepirko. Tada norisi paklausti, tada tikriausiai dėl jos pirko“, – svarstė garsi moteris.

M. Kvietkutė nenorėjo veltis į ginčus, klausyti įžeidžiančių frazių, todėl nusprendė verslo atsisakyti. Moteris paneigė kalbas, kad draugei ji liko skolinga.

„Jeigu aš palieku įmonę, veikiančią, su pinigais viduje, įdirbį padariusi ir nuo to negavusi grąžos, dirbusi nemokamai. Gal tada paskaičiuokime mano kainas, kiek mano reklama kainuoja?“, – sakė M. Kvietkutė.

Ji atskleidė, kad įgytą patirtį panaudos naujame versle ir jau pradėjo kurti savo prekės ženklo aprangą laisvalaikiui.REDAKCIJA REKOMENDUOJA